Gdzie wyjechać na wakacje?

W końcu nadeszło nasze upragnione lato. Dalej muszę uczęszczać do swojej roboty, jednak zaczynam już rozmyślać o cudownych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za kilka chwil będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku stawiamy na Bułgarię, a ona wcale mi się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na plaży. Dodatkowo, obecnie nie chcę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, bo martwi mnie to, co wyprawia się na świecie. Wolę przeczekać ten ciężki okres w swoim bezpiecznym państwie.

Urlop przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego przebywać w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, bo spróbujemy zarezerwować sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, zakładamy obozowisko, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną ilość pieniędzy i spróbować przeżyć udane wczasy niskim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, maszerować i zwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to prawie nic nie musimy płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc nawet podróż będzie dość przyjemna, ponieważ ostatnio podróżowałam tak kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć sporą ilość wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, tak więc moje wczasy na pewno się udadzą!