Komornik Włodzimierz Ryń, Lublin. Opinie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Włodzimierz Ryń, NIP 946-10-04-561, adres kancelarii: Ul. Chopina 8/22, 20-026 Lublin, tel: 081 743 76 32, e-mail: lublin1@komornik.pl Na rzecz zainteresowanych proszę o wpisywanie niżej opinii o tym komorniku.

Włodzimierz Ryń jest komornikiem co najmniej od roku 2002 przeto siłą rzeczy ma za sobą mnóstwo spraw egzekucyjnych. Niestety, na swej stronie firmowej nie zamieszcza ogłoszeń o licytacjach przez niego prowadzonych, odsyła tylko na stronę licytacje.komornik.pl To błąd ponieważ wciąż zapewne sporo osób szuka okazji z licytacji właśnie na stronach internetowych komorników.

2 Komentarze

  • Polecono mi tego komornika ale dowiadywałem się, że i u niego warunek przeprowadzenia egzekucji to wpłata zaliczki. Czy można prosić o wskazanie komornika w tym regionie takiego który nie pobiera zaliczki?

  • Każdy komornik wymaga zaliczek od wierzyciela. Niektórzy jednak niższych a inni wyższych. Możesz też spróbować dogadać się, ze płacisz najpierw tylko za sprawdzenie kont bankowych i korespondencję dop ZUS – sprawdzenie czy dłużnik pracuje.

Dodaj komentarz