Komornik Tymoteusz Jacyna – Onyszkiewicz, Poznań. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Tymoteusz Jacyna – Onyszkiewicz, NIP 9720918653, siedziba kancelarii: ul. Dąbrowskiego 307, 60-406 Poznań, tel.: 61 853 72 91, e-mail: poznan3@komornik.pl Prosimy wierzycieli i dłużników o opinie o tym komorniku i jego pracownikach.

Tymoteusz Jacyna – Onyszkiewicz został komornikiem w kwietniu 2008 roku. Zakładki na jego firmowej stronie www poświęcone obwieszczeniom licytacji są puste.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

    • Domyślam się, że pytającemu chodziło o zwolnienie konta przez komornika. Możliwości jest kilka.
      Pierwsza, to zwolnienie konta dłużnika na wniosek wierzyciela. Po co? A bo na przykład nastąpił zbieg egzekucji do konta dłużnika na przykład z egzekucją administracyjną i wierzyciel (za podszeptem komornika) wnosi o zwolnienie tego konta, bo inaczej, jak sprawy zostaną połączone, to wierzyciel prywatny (lub firma) musi ustąpić pierwszeństwa w egzekucji skarbówce.

      Komornik też zwolni konto gdy egzekucja zostanie umorzona z powodu bezskuteczności. No i wtedy, gdy egzekucja zostanie umorzona na wniosek wierzyciela. Aha, jak dług zostanie wyegzekwowany to też oczywiście konto zostanie zwolnione.

Dodaj komentarz