Komornik Tomasz Gauza, Zielona Góra. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Tomasz Gauza, NIP 9241042743, adres kancelarii: ul. Boh. Westerplatte 11, 65-950 Zielona Góra, tel.: 68 326 83 19, e-mail: rewir4@rewir4.zgora.pl. Prosimy o wyrażanie pod spodem opinii o tym komorników; prośba to zarówno do dłużników jak i do wierzycieli którzy mieli lub mają sprawę prowadzoną przez niego.

Tomasz Gauza komornikiem jest co najmniej od stycznia 2002 roku. W chwili obecnej nie publikuje na swojej internetowej www żadnych obwieszczeń licytacji.

2 Komentarze

  • Komornik Gauza wczoraj zajął moje konto bez powiadomienia mnie o tym. Gdzie mam to zgłosić i czy jest sensnowe konto zakładać w takiej sytuacji?

    • Prawdopodobnie zawiadomienie Ciebie jest w drodze. Obecnie jest tak, że komornik zajmuje konto elektronicznie a powiadomienie wysyła dłużnikowi pocztą polska.

      Co do drugiego pytania to tak, jest sens założyć nowe konto ponieważ komornik zwykle tylko raz sprawdza czy i w którym banku dłużnik ma konto. Jeżeli już sprawdził w OGNIVO (a chyba sprawdził skoro Ci zajął, chyba że wierzyciel je znał i podał komornikowi) to drugi raz raczej nie sprawdzi. Polecam dobre konta osobiste tutaj.

Dodaj komentarz