Komornik Sylwia Monika Szczepaniak, Koszalin. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Sylwia Monika Szczepaniak, NIP 8551185927, adres kancelarii: ul. Bartosza Głowackiego 6/11, 75-402 Koszalin, tel.: 94 346 35 58, e-mail: sekretariat@komornik.koszalin.pl Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku.

Sylwia Monika Szczepaniak została komornikiem w listopadzie 2004 roku. Ta pani komornik pięknie (wraz ze zdjęciami przedmiotów) ogłasza na swojej firmowej stronie internetowej ogłoszenia licytacji różnorakich ruchomości i nieruchomości w prowadzonych przez nią postępowaniach egzekucyjnych. Wygląda to obiecująco dla wierzycieli (tym samym gorzej dla dłużników 😉 )

2 myśli na temat “Komornik Sylwia Monika Szczepaniak, Koszalin. Opinie.”

  1. Ja otrzymałem od pani komornik Szczepaniak takie pismo – wysłuchanie przed zawieszeniem lub umorzeniem postępowania egzekucyjnego w którym pisze, że dłużnik utrzymuje się z renty rodzinnej z której już nie są dokonywane potrącenia bo kwota renty za niska, egzekucja z rachunków bankowych bezskuteczna, inne rachunki zajęte przez inne organy egzekucyjne, dłużnikowi nie przysługuja wierzytelności z tytułu nadpłaty podatku dochodowego, na dłużnika brak zarejestrowanych pojazdów mechanicznych, nie ustalono faktycznego miejsca zamieszkania, według danych z ZUS dłużniczka zamieszkuje w Niemczech.

    No i to: dłużniczka posiada udział 1/2 w nieruchomości (podane KW) i że jest to jedyny jej składnik majątkowy.

    Co można jeszcze zrobić, wnioskować o egzekucję z tego udzialu w nieruchomości?

    1. Udziały w nieruchomościach zabudowanych nie cieszą się wzięciem na licytacjach to po pierwsze. Po drugie, to sprawdź najpierw księgę wieczystą, bo jest prawdopodobne że jest obciążona hipoteką albo inny komornik prowadzi z niej egzekucję (al ew tym drugim przypadku możesz się przyłączyć do egzekucji z niej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.