Komornik Andrzej Lus, Warszawa. Opinie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Warszawa-Wola w Warszawie – Andrzej Lus, ul. Górczewska 200 C lok. 257, 01-460 Warszawa, tel.: 223538538, 224352856, fax: 223538539, email: warszawa.wola5@komornik.pl. Czekam na Wasze opinie o tym komorniku, o pracy jego kancelarii.

Ja mam u tego komornika dwie sprawy, od wielu lat. Nie mam pretensji o to, że jeszcze te długi nie zostały wyegzekwowane, bo dłużnicy nic nie mają / unikają egzekucji (przeważnie egzekucje komornicze w Polsce są bezskuteczne, podobno). Przeciwnie, komornik ten zasługuje na polecenie go dlatego, że przez wiele lat prowadzi postępowanie egzekucyjne w danej sprawie, co jakiś czas sprawdzając ponownie dłużnika. Inni komornicy szybko umarzają nie znalazłszy żadnego majątku ani dochodów dłużnika a komornik Andrzej Lus robi, jak wyżej napisałem. To mi się podoba także dlatego, że wstrzymany jest cały czas bieg przedawnienia. Pierwszą sprawę którą mu zleciłem, załatwił dość szybko znaczy się pieniądze ściągnął. Polecam tego komornika, a Wy?

2 myśli na temat “Komornik Andrzej Lus, Warszawa. Opinie”

  1. Bardzo rzetelny, konsekwentny komornik. Dłużnik unikał spłaty i egzekucji ale Pan Lus tropił jego pieniądze cztery lata co pewien czas ściągając cząstkę a to z konta bankowego a to z nadpłaty podatku, z pensji. No i w końcu ściągnął wszystko z odsetkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.