Komornik Hanna Pagacz, Wieluń. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Hanna Pagacz, siedziba kancelarii: ul. A. Struga 198-300 Wieluń, tel. kom. 607 364 664, tel/faks 43 843 36 35, e-mail: wielun.pagacz@komornik.pl Wyrobiłeś / wyrobiłaś sobie opinie o tej pani komornik? Jeśli tak, to podziel się nią z nami poniżej.

Ja sobie wyrobiłem bardzo pozytywna opinię o tej pani komornik, prowadziła kiedyś (z siedem lat temu) moją sprawę i pieniądze wyegzekwowała, choć łatwo nie było. Bardzo komunikatywna, chętnie udzielała informacji, rzeczowa, szybko reagowała na wnioski wierzyciela czyli moje. Nie stroniła od wizyt w terenie czyli do miejsca zamieszkania dłużnika. I jeśli dobrze pamiętam, to nie przesadzała z wysokością żądanych zaliczek na poczet egzekucji. Jak napisałem, sprawa byłą prowadzona dość dawno temu, ale zapewne i dziś ta pani komornik działa aktywnie (konkurencja wśród komorników znacznie się zaostrzyła). Oby jak najwięcej takich komorników.

Szkoda tylko, że na stronie internetowej w zakładce „licytacje ruchomości” aktualnie (22.09.2016 r.) nie ma żadnych ogłoszeń.

Dodaj komentarz