Komornik Andrzej Czosnyka, Tarnów. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Andrzej Czosnyka ma siedzibę swej kancelarii pod adresem: ul. Tuchowska 20, 33-100 Tarnów, tel. 14 627 56 68, 664 308 369, fax: 14 627 56 68, e-mail: tarnow1@komornik.pl Jeżeli zetknąłeś się z tym komornikiem, to napisz w komentarzy opinie o nim, o kancelarii.

Ja się z tym komornikiem chyba nie zetknąłem (nie pamiętam dokładnie, z wieloma komornikami miałem do czynienia, we wszystkich regionach Polski) dlatego skupiam się na jego wizytówce czyli stronie internetowej. I tu zaskoczenie; komornik ten prowadzi bardzo wiele licytacji nieruchomości jak i ruchomości, ogłoszenia zamieszcza na stronie www. Przydałyby się jednak też zdjęcia oraz podział na dwie sekcje (nieruchomości i ruchomości) gdyż przynajmniej w tej chwili (17.09.2016 r.) aby dostać się do ogłoszeń licytacji ruchomości (czyli przede wszystkim samochodów) trzeba przebrnąć przez wiele stron z ogłoszeniami nieruchomości. To jednak szczegół; na podstawie tych ogłoszeń można uznać, że temu komornikowi bardziej niż wielu innym komornikom zależy na sprzedaży nieruchomości oraz ruchomości.

Z formularza wniosku egzekucyjnego jaki udostępnia na www też można skorzystać, jest kompletny. Również inne informacje dla wierzyciela a mianowicie o specyfice o możliwości poszukiwania mienia dłużnika, są konkretne i wyczerpujące. Komornikowi Andrzejowi Czosnyka, na podstawie tylko informacji wskazanych w tym wpisie, powierzyłbym egzekucję. A Ty co powiesz, Internauto?

2 Komentarze

  • ten komornik i jego ludzie to porażka, sprawa ciągnie się bez efektów ale to jeszcze mogę zrozumieć, trudny dłuznik. Nie rozumiem jednak nieodpisywania na żądanie informacji wysłane im pocztą poleconą. A gdy zapytalem, dlaczego nie odpisują, to kazali wysłac pismo jeszcze raz. Nie skutkuje informacja że już mają jedno, mam potwierdzenie doręczenia.

  • Też nie polecam tego komornika. W ogóle to w tym Tarnowie jest podejrzanie (może jestem przewrażliwiony po reportażu o Iwonie Cygan) w instytucjach.

Dodaj komentarz