Komornik Dariusz Becker, Sosnowiec. Opinie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Dariusz Becker, ul. Modrzejowska 38/6, 41-200 Sosnowiec, tel. 32 293 32 96, e-mail sosnowiec3@komornik.pl Prosimy Was o opinie o tym komorniku.

Jest to chyba jeden z najdłużej działających komorników w Sosnowcu, tyle wiem. To że komornik długo działa wcale nie musi być warte zarekomendowania go (choć może być).

Witryna internetowa tego komornika (na dzień 15.09.2016 r.) pozostawia wiele do życzenia i to delikatnie pisząc. Są na stronie odnośniki do zakładek np. do „licytacje” ale po kliknięciu okazuje się, że strony takowej nie ma. Tak samo „dokumenty do pobrania”. To sprawia niedobre wrażenie. Jeszcze pal licho „dokumenty do pobrania” ale brak informacji o licytacjach nieruchomości i ruchomości przynajmniej mnie zniechęcałby jako potencjalnego klienta. Co praw3da działa od pewnego czasu ogólnopolski portal ogłoszeniowy licytacje.komornik.pl prowadzony przez Krajowa Radę Komorniczą ale zapewne wiele osób szuka okazji licytacyjnych bezpośrednio na stronach internetowych poszczególnych komorników.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

  • A takie namawianie do otworzenia nowego konta poza komornikiem jest zgodne z prawem?

    • Nie jest bezprawne. Dłużnik ma prawo otworzyć sobie nowe konto jeżeli dotychczasowe zajął mu komornik. I nie musi sam z siebie poinformować o tym komornika.

Dodaj komentarz