Komornik Janusz Poznański, Radom. Opinie.

Proszę o opinie o: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Janusz Poznański, ul. Żeromskiego 93, 26-600 Radom, tel. 48 3601363, e-mail: radom1@komornik.pl

Czynię niniejszym wzmiankę o tym komorniku gdyż właśnie otrzymałem odeń zawiadomienie o ukończeniu protokołu opisu i oszacowania; sprawił się (on i biegły) całkiem szybko. Oczywiście dłużnik może zakwestionować wycenę ale to inna sprawa.

Pod tym samym adresem tj. przy ul. Żeromskiego 93 w Poznaniu działa też inny komornik o nazwisku Poznański a na imię ma Wojciech Jerzy. Brat, ojciec, syn?

Zerknąłem na stronę internetową tytułowego komornika tj. Janusza Poznańskiego. No cóż, jest zakładka o licytacjach nieruchomości jak i zakładka o licytacjach ruchomości ale żadnych w nich ogłoszeń.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

4 Komentarze

  • Ten komornik ma swoje „zasady” – jeżeli dłużnik nie pracuje, nie ma konto w banku albo ma ale nic na nich nie ma, nie ma nadpłaty w US, to umarzamy postępowanie. W terenie u dłużnika go nie widzieli nie mówiąc o innych działaniach jakie komornik powinien wykonać.

  • A kto go miał widzieć u dłużnika? Może był ale dłużnika nie było albo mu nie otworzył. Ty jako wierzyciel masz prawo żądać aby sioła wszedł, otworzywszy drzwi dzięki ślusarzowi, w asyście policji. Tylko że na ten cel musisz zaliczkę kilkaset złotych (w granicach 800 zł. chyba) zapłacić a nie wiadomo, czy w domu dłużnika będą wartościowe rzeczy.

  • Bardzo nie profesjonalny należy zgodnie z obecnie obowiązującym prawem zainteresować prokuraturę o poczynaniach jegomościa,

Dodaj komentarz