Komornik Grzegorz Sokół, Mikołów. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Grzegorz Sokół, ul. Wyszyńskiego 4/51, 43-190 Mikołów. Tel/faks: 32 226 07 02, e-mail: mikolow1@komornik.pl

Kto miał styczność z tym komornikiem, tego prosimy o opinię, ocenę. Miałem kiedyś u tego komornika sprawę, szczegółów nie pamiętam, ale żel chyba nie było, bo pamiętałbym.

Na swojej stronie internetowej ma (stan z dnia 13.09.2016 r.) sporo ogłoszeń licytacji nieruchomości wraz ich zdjęciami i to się ceni. Nie ma natomiast w zakładce „ruchomości” żadnych ogłoszeń licytacji i to jest w mojej ocenie minus. Nie sądzę bowiem, że w tym momencie nie prowadzi żadnych egzekucji z ruchomości a w szczególności z pojazdów. Niewystawianie ich (w przeciwieństwie do wystawiania nieruchomości) na stronie internetowej może sugerować (niekoniecznie trafnie) że komornika „detal” niezbyt interesuje a to niedobrze.

Nie do końca podoba mi się wzór wniosku egzekucyjnego który ten komornik udostępnia na swej stronie internetowej. Pisze: „Proszę o wszczęcie czynności w zakresie ruchomości znajdujących się w:…,
wynagrodzenia/emerytury: …, konta bankowego …, wierzytelności”

Albowiem i egzekucję z nieruchomości można by zasugerować wierzycielowi. Może wierzyciel o takowej ma wiedzę. Lepiej od razu to napisać, żeby później nie było np.

Wierzyciel: „Dlaczego nie zajął Pan nieruchomości?”
Komornik: „Bo nie było wniosku w tym zakresie.”

Jedna myśl na temat “Komornik Grzegorz Sokół, Mikołów. Opinie.

  1. Przyzwoity komornik, konsekwentny, dobrze znający prawne możliwości egzekucji.

Nie moderujemy komentarzy. Piszesz je na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa