Komornik Bartosz Macedoński, Lublin. Opinie.

Choć pan Bartosz Macedoński jest komornikiem przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód, to siedzibę ma w (odległym od Lublina około 17 km) Świdniku kod 21-040, przy al. Lotników Polskich 109, tel. 81 534 07 20, e-mail kancelaria@komornik-swidnik.pl Przypomniałem sobie o tym komorniku wspominając jedną z moich wierzytelności której egzekucję ten komornik prowadził i prowadził dość skutecznie – odzyskał ok. 3/4 należności. Egzekucja trwała długo i łatwą nie była ale mimo tego komornik ten wyszarpnął od trudnego dłużnika (spółki z o.o.) różnymi sposobami w przybliżeniu 3/4 należności i byłem zadowolony. Na podstawie tej jednej sprawy mam o tym komorniku i jego pracownikach (w tym o komunikatywności) opinię bardzo dobrą. A jaką Ty masz o nim opinię?

Zerknijmy jeszcze (to już standard u mnie) na stronę internetową tego komornika. Oj, są co prawda zakładki: jedna o licytacjach ruchomości a druga o licytacjach nieruchomości ale akurat (dnia 07.01.2017 r.) nie ma tam nic… Moją sprawę prowadził jakieś siedem lat temu, mam nadzieję że nie spoczął, jak to mówią, na laurach.

2 Komentarze

  • Ten komornik zajął mi dzisiaj konto a żadnego pisma nie przysłał, nie powiadomił. Co zrobić?

  • Zajął konto w banku droga elektroniczną a pismo zapewne wysłał do Ciebie ale jeszcze nie przyszło. Spodziewaj się że przyjedzie w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz