Komornik Bartosz Macedoński, Lublin. Opinie.

Choć pan Bartosz Macedoński jest komornikiem przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód, to siedzibę ma w (odległym od Lublina około 17 km) Świdniku kod 21-040, przy al. Lotników Polskich 109, tel. 81 534 07 20, e-mail kancelaria@komornik-swidnik.pl Przypomniałem sobie o tym komorniku wspominając jedną z moich wierzytelności której egzekucję ten komornik prowadził i prowadził dość skutecznie – odzyskał ok. 3/4 należności. Egzekucja trwała długo i łatwą nie była ale mimo tego komornik ten wyszarpnął od trudnego dłużnika (spółki z o.o.) różnymi sposobami w przybliżeniu 3/4 należności i byłem zadowolony. Na podstawie tej jednej sprawy mam o tym komorniku i jego pracownikach (w tym o komunikatywności) opinię bardzo dobrą. A jaką Ty masz o nim opinię?

Zerknijmy jeszcze (to już standard u mnie) na stronę internetową tego komornika. Oj, są co prawda zakładki: jedna o licytacjach ruchomości a druga o licytacjach nieruchomości ale akurat (dnia 07.01.2017 r.) nie ma tam nic… Moją sprawę prowadził jakieś siedem lat temu, mam nadzieję że nie spoczął, jak to mówią, na laurach.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Ten komornik zajął mi dzisiaj konto a żadnego pisma nie przysłał, nie powiadomił. Co zrobić?

  • Zajął konto w banku droga elektroniczną a pismo zapewne wysłał do Ciebie ale jeszcze nie przyszło. Spodziewaj się że przyjedzie w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz