Komornik Rafał Wojtyna, Warszawa. Opinie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Woli w Warszawie Rafał Wojtyna, Al. Solidarności 155 lok. 11, 00-877 Warszawa, tel. 22 631 08 33, 22 631 08 35, fax 22 631 08 34, e-mail komornik@komornik4.pl. Z pewnością wiele osób ma opinię o tym komorniku zatem prosimy o jej wpisanie poniżej.

Ten komornik jest chyba najbardziej znanym komornikiem nie tylko w warszawie lecz w całej Polsce. Z wielu wpisów w internecie wynika, że jest to komornik najbardziej znienawidzony przez dłużników. To może (ale nie musi) oznaczać, że jest bardzo skuteczny. Niedawno chciałem mu powierzyć jako komornikowi jedną sprawę ale przez telefon dowiedziałem się, że ma za dużo zleceń i nie może przyjąć sprawy spoza własnego rewiru.

Strona internetowa tego komornika jest rozbudowana i między innymi zawiera ogłoszenia o licytacjach nie tylko nieruchomości ale też ruchomości i to także takich o niskich wartościach, co zdaje się potwierdzać, że komornik ten jest bardzo sumienny.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Ten komornik wycenił nieruchomość dlużnika o wiele powyżej rzeczywistej jej wartości co skutkowało bezskutecznymi licytacjami. Ale co zrobić jak nieruchomości są przypisane do rewirów i nie można zmienić komornika?

  • Przecież to biegły sądowy wycenia nieruchomość do licytacji a nie komornik. Jeżeli nie zgadzałeś się z wartością wyceny – oszacowania, to miałeś prawo zakwestionować ją przed sądem.

Dodaj komentarz