Komornik Maciej Skowroński, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia Maciej Skowroński, ul. Pokorna 2 lok. 208, klatka 02, 00-199 Warszawa, tel. 22 486 44 80, (adresu e-mail nie widzę, ale jest za to formularz do kontaktu drogą elektroniczną). Napisz w komentarzu, co sądzisz o tym komorniku – wystaw opinię.

Komornik ten prowadzi swą kancelarię komorniczą od 2013 roku i ma najbardziej efektowną wśród komorników stronę internetową. Widać na niej między innymi zdjęcia młodego zespołu kancelarii, w tym panie na które miło zerknąć. Jednak nie tylko dlatego jego strona www robi pozytywne wrażenie, bo na przykład w zakładce o licytacjach dzieje się sporo, na bieżąco i to zarówno w temacie nieruchomości jak też ruchomości, w tym stosunkowo drobnych jak np. laptop. Ma też komplet wzorów wniosków do pobrania. Ma też swoją stronę na Facebook – poświęconą kancelarii. No, niezmiernie jestem ciekaw opinii o tym komorniku, piszcie.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Moją należność ściągnął ekspresowo zajęciem rachunku bankowego.

  • Gratulacje. Wyczyn komorniczy jednak to nie był, prawdopodobnie z OGNIVO uzyskał informację o tym, że dłużnik ma rachunek w danym banku albo Ty mu podałaś rachunek tego dłużnika i dokonał zajęcia drogą elektroniczną. To nie to co jeszcze niespełna rok temu, kiedy zajęć dokonywano pocztą polską. i dłużnik nierzadko szybciej otrzymywał odpis polecenia zajęcia niż bank polecenie zajęcia… teraz jest tak, że do dłużnika pocztą polska doręczają odpis a do banku zajęcie elektronicznie komornik wysyła i bank je ma po upływie, nie wiem, sekundy może. tak jakby maila wysłał.

    Mimo wszystko fajnie, że komornik przekazał Ci pieniądze, bo podobno byli już tacy komornicy, co nie (wszystko co należne) przekazywali.

Dodaj komentarz