Komornik Krzysztof Pietrzyk, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe Krzysztof Pietrzyk, ul. Murmańska 11/2, 04-203 Warszawa, tel. 22 101 26 99, 22 101 29 82, e-mail: warszawa.pietrzyk@komornik.pl. Jakie są Wasze opinie o tym komorniku? Pytam raczej (byłych) wierzycieli w sprawie, gdyż dłużnicy wyboru nie mają…

Niniejszy wpis dodaję po rozmowie z kolegą, który pochwalił mi się dzisiaj, że ten komornik właśnie ściągnął dla niego pieniądze prawdopodobnie z konta bankowego dłużnika. Być może to dzięki wprowadzonym niedawno elektronicznym zajęciom rachunków bankowych które powinny zwiększyć skuteczność egzekucji. Komornik ten ponoć stosunkowo niewysokich zaliczek wymaga w porównaniu z innymi komornikami. Chodzi o zaliczki na wszczęcie egzekucji.

Widzę też, ze na stronie internetowej ma tern komornik zakładkę w której obwieszcza zarówno licytacji nieruchomości jak też ruchomości. Gdybym miał sprawę w Warszawie a w szczególności na Pradze – Południe, to zleciłbym ją temu komornikowi.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Zabral mi w piątek pieniądze z konta firmowego a ja nie wiem za co, żadnego pisma a w kancelarii nikt telefonów nie odbiera. Jak mam się bronić?

  • Powinieneś w tym tygodniu otrzymać poczta kopię zajęcia. Obecnie komornicy dokonując zajęć elektronicznie czyli od razu bank ma polecenie zajęcia i je wykonuje.

Dodaj komentarz