Komornik Roland Gapik, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia – Roland Gapik, NIP 7831553461, adres kancelarii: ul. Niecała 6/38, 00-098 Warszawa, tel.: 22 299 86 00, e-mail kancelaria@komornikgapik.pl Prosimy o wyrażanie opinii o tej kancelarii komorniczej i jej szefie.

Roland Gapik został komornikiem w maju 2016 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje żadnych swoich licytacji tylko odsyła ogólnie do serwisu licytacje.komornik.pl na którym publikowane są obwieszczenia licytacji od wszystkich komorników.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Ten komornik nastraszył mnie, że jak go nie wpuszczę albo nie będzie nikogo w domu to wyłamią drzwi i wejdzie z policją, czy tak można? Czy musze ich wpuszczać?

    • Nie, nie musisz, sami wejdą, bo będzie z nimi także ślusarz biegły w otwieraniu drzwi bez klucza czyli w wyważaniu ich. Znaczy się, policja zapewne najpierw wezwie Cię do otwarcia drzwi dobrowolnie, a jak nie otworzysz, to będzie jak wyżej. Nie wiem jednak, czy może Cię spotkać jakaś kara za to, ze nie otworzyłeś tych drzwi dobrowolnie, czy jest na to jakiś paragraf. Może utrudnianie policji wykonywania służbowych czynności? Nie licz też na to, że zwrócą Ci za zniszczone drzwi, prawnie nie wchodzi to w grę.

Dodaj komentarz