Komornik Robert Kapica, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia we Wrocławiu Robert Kapica 8981313115, siedziba kancelarii: ul. Widok 10, 50-052 Wrocław, tel.: 71 372 59 60, e-mail: rkapica@komornik.wroc.pl Zapraszamy do wyrażania opinii o tym komorniku.

Robert Kapica został komornikiem w marcu 2008 roku. Komornik ten publikuje na swej stronie licytacje nieruchomości jak i ruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

3 Komentarze

  • ten komornik zajął mi puste konto w banku ale nie zwalnia, jak dlugo to potrwa?

  • Będzie je blokował do momentu zakończenia postępowania egzekucyjnego ale skoro już raz szukał gdzie masz konta, to raczej ponownie nie będzie tego robił, możesz otworzyć sobie nowe, polecam te poniższe (otworzysz nie wychodząc z domu).

  • ten kapica to kawal skur…..syna ktory czuje sie bezkarny od lat,niszczy ludzi firmy itd wlamal sie do mieszkania z ktorego ukradl 20tys zl zloty lancuszek i dwa pierscionki i nie ma jak ciulowi udowodnic mimo ze wlamanie zrobil i mieszkanie bezprawnie zrewidowal po czym wystawil zywnosc za drzwi na wycieraczke zeby ponizyc,a wiedz kapica ze ponizyles zawod komornika nic poza tym smieciu ktory niszczy ludzi!!!!

Dodaj komentarz