Komornik Robert Kalwajt, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy Robert Kalwajt, NIP 534-19-56-104, adres kancelarii: ul. Czereśniowa 98 lok 122, 02-456 Warszawa, tel.: 22 300 11 73, fax: 22 300 12 74, e-mail: warszawa.kalwajt@komornik.pl

Robert Kalwajt został komornikiem sądowym w 2013 roku. Na stronie internetowej ma zakładkę o licytacjach komorniczych ale widnieje w niej tyko taka informacja: „Aktualnie nie prowadzimy żadnych licytacji”. Wierzyć się w to nie chce żeby jakikolwiek komornik nie prowadził postępowania egzekucyjnego ani z nieruchomości ani z ruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

4 Komentarze

  • Specjalista od umarzania postępowań egzekucyjnych z powodu niezdolności wyegzekwowania należności.

  • Większość postępowań egzekucyjnych kończy się całkowitym fiaskiem. Ich nieskuteczność to nie tyle wynik nieskuteczności komornika co tego, że dłużni9cy nic na siebie formalnie nie mają. Ile spraw prowadził dla Ciebie ten komornik, że taką opinię wystawiłaś?

  • Za którym razem komornik może wyważyć dłużnikowi drzwi wchodząc z Policją?

  • Już nawet za pierwszym razem, jeśli nikt nie otworzy drzwi. Jednak takie wejścia z Policją to chyba rzadkość, bo na tę okoliczność komornik oczekuje od wierzyciela zaliczki około 900 złotych i mało kto ją wpłaca. A egzekucje z rzeczy w mieszkaniu są generalnie raczej mało skuteczne.

Dodaj komentarz