Komornik Robert Iwanicki, Tarnów. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Robert Iwanicki, ul. Jarosława Dąbrowskiego 8 ( II piętro ), 33-100 Tarnów, tel/fax 14 656 99 88, e-mail: tarnow.iwanicki@komornik.pl Zapraszamy do pisania opinii o tym komorniku jak i pytań.

Robert Iwanicki jest komornikiem od grudnia 2011 roku. Na astronie internetowej znalazłem kilka ogłoszeń nadchodzących licytacji nieruchomości ale (jak u wielu innych komorników, a to niedobrze) nie ma ogłoszeń licytacji ruchomości. Poza tym strona internetowa informacyjnie nie odbiega od przeciętnej że tak powiem, komorniczej ale to nie tym mierzymy zaangażowanie (a informacje o licytacjach owszem, mogą być miarodajne). Nie znalazłem w internecie opinii o tym komorniku a przecież mnóstwo wierzycieli skorzystało z jego usług; prosimy o opinie poniżej.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Osobliwe ocenianie komornika po tym czy oraz ile licytacji ogłasza na swojej firmowej stronie internetowej a zauważyłem że przy każdym komorniku podnosicie tą kwestię. Są tacy komornicy którzy wcale nie ogłaszają na witrynie licytacji a wyniki egzekucji mają rewelacyjne.

  • Jak nie znam żadnego z komorników w rejonie, to czymś trzeba by się pokierować. Nieobwieszczanie licytacji na www jest dla mnie wówczas negatywną oceną. Może oznaczać nieprzykładanie się do egzekucji.

    A Ty, jeżeli znasz dobrych komorników, to zarekomenduj ich.

Dodaj komentarz