Komornik Rafał Buśko, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Kraków Podgórze Rafał Buśko, NIP 6611812658, adres kancelarii: ul. Wielicka 181A/24, 30-633 Kraków, tel.: 12 657 31 49, fax: 12 658 51 96, e-mail: krakow.busko@komornik.pl Prosimy o wpisywanie poniżej opinii o tym komorniku.

Rafał Buśko został komornikiem sądowym w kwietniu 2005 roku i najpierw był komornikiem w Nowym Targu. Strona internetowa tego komornika nie wywołuje u mnie dobrego wrażenia. Mamy rok 2017 a na jego www są życzenia świąteczne 2013 roku… To jednak tylko taka ciekawostka natomiast nie podoba mi się to, że komornik ten nie ma nawet na swej www zakładki poświęconej licytacjom komorniczym.

4 myśli na temat “Komornik Rafał Buśko, Kraków. Opinie.”

  1. Komornik przekazuje sprawę mojego dłużnika do naczelnika urzędu skarbowego, zbieg egzekucji powstał z administracyjną egzekucją. Zaliczki komornikowi popłaciłam, niewiele zdążył zrobić. Czy komornik skarbowy może też żądać ode mnie zaliczek?

    1. Może być o wiele gorzej niż myślisz. Nie wiem tego, czy komornik skarbowy zażąda uiszczenia zaliczek na prowadzenie egzekucji ale:

      Jeżeli postępowanie egzekucyjne będzie bezskuteczne (a jest to bardzo prawdopodobne, że będzie bezskuteczne) to zażąda od Ciebie zwrotu nie tylko kosztów które poniósł urząd skarbowy na egzekucję ale też uwaga: zażąda od Ciebie jako wierzyciela zapłaty skarbówce prowizji którą ściągnęliby od dłużnika w przypadku w pełni skutecznej egzekucji. Na przykład: Twoja wierzytelność to 10 tys zł, komornik skarbowy nawet grosza nie wyegzekwował ale Ty musisz mu tzn. skarbówce zapłacić 6% (jeśli będą próbować egzekucji z konta bankowego a będą) od tych 10 tys. czyli 600 zł będziesz musiała zapłacić bo w przeciwnym razie komornik skarbowy zajmie się Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.