Komornik Piotr Tomaszewski, Poznań. Opinie.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Piotr Tomaszewski, NIP 7811678969, adres kancelarii: ul. Śniadeckich 50/2, 60-774 Poznań, tel.: 61 222 49 94, poznan.tomaszewski@komornik.pl Zapraszamy do wyrażania poniżej opinii o tym komorniku.

Piotr Tomaszewski został komornikiem listopadzie 2009 roku. Na stronie internetowej obwieszcza licytacje nieruchomości i ruchomości (w przeciwieństwie do wielu innych komorników) i nawet zamieszcza zdjęcia przedmiotów licytacji.

3 Komentarze

  • Prowadził moją sprawę z pięć lat temu, dosyć szybko się uwinął, zajął dłużnikowi samochód, to ten szybko sam zapłacił w kasie . Dzisiaj wysłałem panu Tomaszewskiemu kolejną sprawę.

  • Gnida nie człowiek, z drugiej strony czego od komornika sie spodziewać, pewnie menda już z natury. Mojej żonie taką opłatę policzył za kliknięcie w klawiaturę ze papcie mi spadły. Ponadto w papierze termin do zapłaty 7 dni oraz jednoczesne bezpodstawne zajęcie konta oraz wynagrodzenia ,pomimo że już tą kwote zawinął tylko nie zaksięgował. Oczywiście będzie musiał te bezpodstawnie ukradzione środki oddać , ale kiedy odda ? zajęcie oczywiście tydzien przed swiętami. Gdyby nie żona to bym tego gada osobiście odwiedził a wtedy … Powiem jedno, podziękuj mojej żonie. Ale i tak mam nadzieję że kiedyś się spotkamy,karma wraca.

  • Ja zostałem bez środków do życia bo Solid zatrudnia na dwie umowy zlecenia a komornik tak tego nie chce zrozumieć bo co to jego praca , dokonuje egzekucji,żeby tylko na nim nie dokonano egzekucji to wtedy się opamięta i będzie lżej bo nie zostawia środków do życia

Dodaj komentarz