Komornik Piotr Kosztowniak, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Piotr Kosztowniak, NIP 8961416697, adres kancelarii: ul. Wandy Rutkiewicz 9, 50-571 Wrocław, tel.: 71 307 44 33, e-mail: wroclaw.kosztowniak@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii oo tym komorniku.

Piotr Kosztowniak został komornikiem w sierpniu 2015 roku. Ma na swojej firmowej stronie www dział poświęcony obwieszczeniom jego licytacji z podziałem na nieruchomości i ruchomości ale (przynajmniej w tym momencie) brak tam jakichkolwiek ogłoszeń.

4 Komentarze

  • A czy nie jest aby tak że komornik otrzymuje elektronicznie z OGNIVO informację za każdym razem kiedy dłużnik założy nowy rachunek w banku?

    • Nie, komornik musi za każdym razem wysłać zapytanie (które jest płatne).

  • Komornik zajął konto zus emeryturę mojego taty tylko dla tego że dłużnik ma tak samo na imię i nazwisko. Choć nie zgadza się adres. Miejscowość jest inna pod którą wcześniej komornik wysyłał cała korespondencję do prawdziwego dłużnika.ktora odbieralas żona Barbara. Dodam że mama moja o żona taty ma na imię całkiem inaczej. Czy komornik nie sprawdza danych w ZUS? Czy jeśli zgadza się imię i nazwisko to wystarczy by zająć środki? Czy tato który nigdy nie miał długów przez pomyłkę komornika ma oddać połowę emerytury za kogoś kto nie jest nawet rodziną? Czy zbieżność imienia i nazwiska nie weryfikuje się przed wszczęcie egzekucji?

    • Adres to swoją drogą ale przede wszystkim nr PESEL komornik powinien w zajęciu wskazać i ZUS powinien numery PESEL porównać przed zrealizowaniem zajęcia komorniczego. Tato powinien jak najszybciej zażądać komornika zwrotu pieniędzy dowodząc że nie jest dłużnikiem. Może też wystąpić z takim żądaniem do ZUS który nie dopełnił obowiązku czyli może wystąpić solidarnie przeciwko komornikowi i ZUS ale proponuję zacząć od komornika i informować w kolejnych komentarzach tutaj o efektach.

Dodaj komentarz