Komornik Piotr Gurniak, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ Piotr Gurniak, NIP 1131673467, siedziba kancelarii: ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel. tel.: 22 465 67 15, 519 649 060, e-mail: warszawa.gurniak@komornik.pl Przekaż nam poniżej Twoją opinię o tym komorniku.

Piotr Gurniak został komornikiem w lutym 2009 roku. Na chwilę obecną tj. dokonywania tej notatki, nie publikuje żadnych licytacji ruchomości, publikuje jedną licytację nieruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • dłużnik handluje samochodami a nie rejestruje na siebie jak to handlarze i został złożony wniosek o zajęcie pojazdu ale nie był nawet komornik zająć , pojazd stał w miejscu zamieszkania tam gdzie zajmował już komornik pojazdy jak byłem z nim u dluznika. Co mam w takiej sytuacji zrobić, nie wiem czy ponaglic wniosek czy skargę złożyć? Uprzedzilem w kancelari ze ma być zajęty ten pojazd w miejscu zamieszkania i ze komornik nie ma prawa badac do kogo nalezy tylko sąd to skończyło się tym że nie odbierają tel albo komornik nie ma czasu rozmawiać.

    • Możesz złożyć skargę na (brak) czynności komornika ale jeżeli te pojazdy figurują formalnie na kogoś innego, to zapewne wezwie Cię jako wierzyciela do spowodowania zwolnienia ich przez komornika a jeżeli tego nie zrobisz, to założy Ci sprawę w sądzie – wniesie powództwo przeciwegzekucyjne.

Dodaj komentarz