Komornik Piotr Gurniak, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ Piotr Gurniak, NIP 1131673467, siedziba kancelarii: ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel. tel.: 22 465 67 15, 519 649 060, e-mail: warszawa.gurniak@komornik.pl Przekaż nam poniżej Twoją opinię o tym komorniku.

Piotr Gurniak został komornikiem w lutym 2009 roku. Na chwilę obecną tj. dokonywania tej notatki, nie publikuje żadnych licytacji ruchomości, publikuje jedną licytację nieruchomości.

2 myśli na temat “Komornik Piotr Gurniak, Warszawa. Opinie.”

  1. dłużnik handluje samochodami a nie rejestruje na siebie jak to handlarze i został złożony wniosek o zajęcie pojazdu ale nie był nawet komornik zająć , pojazd stał w miejscu zamieszkania tam gdzie zajmował już komornik pojazdy jak byłem z nim u dluznika. Co mam w takiej sytuacji zrobić, nie wiem czy ponaglic wniosek czy skargę złożyć? Uprzedzilem w kancelari ze ma być zajęty ten pojazd w miejscu zamieszkania i ze komornik nie ma prawa badac do kogo nalezy tylko sąd to skończyło się tym że nie odbierają tel albo komornik nie ma czasu rozmawiać.

    1. Możesz złożyć skargę na (brak) czynności komornika ale jeżeli te pojazdy figurują formalnie na kogoś innego, to zapewne wezwie Cię jako wierzyciela do spowodowania zwolnienia ich przez komornika a jeżeli tego nie zrobisz, to założy Ci sprawę w sądzie – wniesie powództwo przeciwegzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.