Komornik Piotr Fercowicz, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Piotr Fercowicz, NIP 9222854078, siedziba kancelarii: ul. Kijowska 7/61, 03-743 Warszawa, tel.: 22 674 04 38, e-mail: warszawa.fercowicz@komornik.pl Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.

Pożyczka z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Piotr Fercowicz jest komornikiem od lipca 2013 roku. Niestety, nie publikuje na swej stronie www ani licytacji nieruchomości ani ruchomości, znaczy się ogłoszeń.

2 myśli na temat “Komornik Piotr Fercowicz, Warszawa. Opinie.

  1. Kiedy wkracza komornik? Jakies podobieństwa z firma windykacyjną ma?

    • Komornik wkracza wtedy, kiedy otrzyma od wierzyciela wniosek o wszczęcie egzekucji wraz z tytułem wykonawczym (prawomocny nakaz zapłaty, wyrok, ugoda sądowa, bankowy tytuł wykonawczy…). Komornik to nie firma windykacyjna (a firma windykacyjna nie ma uprawnień komornika). Firma windykacyjna działa często bez tytułu wykonawczego i może poprzez negocjacje oraz zgodną z prawem presję, jak np. upublicznianie długu z danymi dłużnika, starać się odzyskać dług bez kierowania sprawy do sądu i komornika. Przy czym firma windykacyjna nie ma żadnych innych, szerszych uprawnień niż te, które ma sam wierzyciel.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa