Komornik Paweł Sojka, Jasło. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaśle Paweł Sojka, ul. Wyspiańskiego 8, 38-200 Jasło. Tel. 883 260 444, 575 665 975, e-mail jaslo.sojka@komornik.pl Kto wyrobił sobie opinię o tym komorniku, prosimy o przekazanie jej poniżej.

W zakładkach o licytacjach nieaktualne informacje – licytacje już się odbyły. Niniejszego wpisu dokonuję 13 lipca, może komornik ten czeka z innymi licytacjami do jesieni. Na stronie internetowej znajdują się różne wnioski do pobrania, w tym oczywiście wniosek o wszczęcie egzekucji.

W internecie znalazłem tylko jedną, moim zdaniem dziwną i nie jestem pewien, czy prawdziwą opinię a mianowicie że to komornik dobrze zorganizowany i w wyznaczonym przez siebie terminie (??) wyegzekwował czyjąś należność. No cóż, czekamy na konkretniejsze, nieudziwnione opinie.

2 Komentarze

  • Spokojny komornik, skuteczny. Pierwsza egzekucja dwa lata temu była nieskuteczna, inny komornik prowadził. Do Pana Komornik Sojki o ponową egzekucję zwróciłam się, zajął pensję i w trzy miesiące było po długu. Dlaczego za pierwszym razem się nie dało z poprzednim komornikiem ot zagadka spisek?

  • Pewnie dlatego, ze wtedy dłużnik nie pracował albo otrzymywał pensję minimalną a takowa jest wolna w całości od zajęcia komorniczego.

Dodaj komentarz