Komornik Paweł Mazur, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy Paweł Mazur, NIP 6572456129, siedziba kancelarii: ul. Gramatyka 4/2, 30-071 Kraków, tel.: 667 841 008, e-mail: krakow.mazur@komornik.pl Zapraszamy do wystawiania temu komornikowi opinii, poniżej.

Paweł Mazur został komornikiem w listopadzie 2014 roku. Na chwilę obecną nie ma sensu wchodzić na jego stronie internetowej do zakładki o licytacjach, bo żadnych ogłoszeń licytacji nie publikuje. Nie chce mu się publikować, czy nie prowadzi, tego nie wiemy.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Mam dług w Niemczech powstały, dlaczego polski ten komornik go ściąga?

    • No dlatego, że komornik niemiecki nie może w Polsce działać. Nie ważne gdzie powstał dług; wierzyciel sądzi że masz majątek (konto w banku, dochody, mieszkanie) w Polsce, bo w Polsce mieszkasz więc skierował wniosek egzekucyjny w ręce polskiego organu egzekucyjnego czyli komornika.

      A gdybyś miał dług w Chinach albo w Japonii (wobec jakiegoś tamtejszego Azjaty), to uważasz, że powinien ścigać Cię chiński / japoński komornik? Wtedy przykładowo nic nie musiałbyś wynosić z domu, wszystko jasne…

      Kto wie, może niedługo będzie tak, że komornik z Niemiec tudzież innego państwa UE będzie mógł działać na terenie Polski. Kiedyś polski komornik np. z Gdańska nie mógł prowadzić egzekucji np. w Krakowie a teraz może.

Dodaj komentarz