Komornik Olga Sawicka, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Olga Sawicka, NIP 1251242385, siedziba kancelarii: ul. Młodzieńcza 1, 03-655 Warszawa, tel.: 22 100 83 90, e-mail: warszawa.sawicka@komornik.pl Zapraszamy do dopisywania poniżej Państwa opinii na temat pracy tego komornika i pracowników tej kancelarii.

Olga Sawicka została komornikiem sądowym w lutym 2016 roku. na stronie internetowej ma zakładkę „licytacje” ale w chwili obecnej brak tam ogłoszeń licytacji nieruchomości czy ruchomości.

3 Komentarze

  • Kancelaria p. Sawickiej działa wbrew prawu
    . Zajęła mi konto bankowe bez powiadomienia i na dodatek 100%pensji zamiast 60% w mojemu przypadku za alimenty. Naliczyli mnie na niewyobrażalna kwotę a za swoje usługi bardzo dużo . Spłaciłem zaległości w całości po czym pomocnik p. Wnuk obiecał ze prześle pieniądze za alimenty jeszcze tego samego dnia.
    Minoł tydzień pieniądze jeszcze nie przelane. Kancelaria pani Sawickiej jest nie rzetelna do działań komorniczych!!!

  • Bezprawne postępowanie to mało powiedziane. Jest to działanie bandyckie i złodziejskie. Zajęcie rachunków bankowych i grabież z nich, bo inaczej nie można tego nazwać, środków finansowych bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji o wszczętej egzekucji i tytule wykonawczym świadczyć może tylko o braku profesjonalizmu tej osoby i stawia pod znakiem zapytania jej przygotowanie zawodowe do wykonywania tak odpowiedzialnej pracy. Rozpoczynanie działalności w sposób z epoki stalinizmu nie wróży tej Pani powodzenia na przeszłość. Powiedzenie, że ” nosił wilk razy kilka… ponieśli i wilka”powinno być przestrogą, a nie sztandarem bezprawnego postępowania. Nie pozostaje mi nic innego jak podjąć wszelkie działania prawne by raz na zawsze ukrócić to bezprawie w tej kancelarii. Nie pozostawiajcie takich spraw samym sobie. Trzeba reagować na łamanie prawa przez tych, którzy powinny go przestrzegać w pierwszej kolejności.

  • @Zbulwersowany ale tak obecnie działa zajmowanie kont bankowych odkąd procedura jest elektroniczna. najpierw zajęcie a dopiero później przychodzi do dłużnika powiadomienie. Tak jest od dwóch lat. Skoro już posprawdzała i pozajmowała konta (konto) to otwórz sobie nowe, polecam zwłaszcza te tutaj – bardzo rzadko komornicy ponownie sprawdzają w OGNIVO czy dłużnik założył nowe konto.

  • Nie wiem o co chodzi zabiera kase z konta, potem oddaje i tak w kolo. Smiech na sali. Moze ktos.mi to wytlumaczy o co tam chodzi. Pieniadze za wynagrodzenie i tak co pare miesiecy.

Dodaj komentarz