Komornik Michał Napiórkowski, Olsztyn. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Napiórkowski, NIP 8392945075, adres kancelarii: ul. Kościuszki 54/3, 10-504 Olsztyn, tel.: 89 527 75 30, e-mail: biuro@komornik-olsztyn.com Zapraszamy do wyrażania opinii o tym komorniku

Michał Napiórkowski komornikiem jest od lutego 2016 roku. Niestety, dział „licytacje” na jego firmowej stronie internetowej, jest pusty.

1 Komentarz

  • Jestem wierzycielką alimentacyjną, która za radą znajomej przeniosła sprawę do Komornika Napiórkowskiego mając już dość wiecznej „walki” z poprzednim komornikiem (nawet o zaświadczenia). Mój były partner oczywiście na siebie nie ma nic. Tym większe było moje zdziwienie, kiedy skontaktował się ze mną i prawie płacząc powiedział, że „u jego partnerki w domu jest komornik i będzie zajmował ruchomości”. Finał sprawy był taki, że po blisko 4 latach otrzymała następnego dnia po czynności połowę zaległych alimentów. Resztę dłużnik spłaca w ratach co miesiąc razem z bieżącą ratą. Polecam Pana Komornika Napiórkowskiego z czystym sumieniem (i olbrzymim zdumieniem mając w pamięci podejście poprzedniego komornika).

Dodaj komentarz