Komornik Michał Kacperski, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie Michał Kacperski, NIP: 521-318-68-99, ul. Puławska 108/112 lok. 36, 02-620 Warszawa, tel.: 22 253 72 31, fax.: 22 251 03 32, adresu e-mail nie podaje. Jeżeli masz opinię o tym komorniku, to podziel się nią niżej.

Michał Kacperski komornikiem sądowym został w 2011 roku, więc na pewno sporo spraw egzekucyjnych za sobą ma. Na swej internetowej stronie firmowej ma zakładkę dotyczącą licytacji komorniczych ale nie ma w niej ani jednego ogłoszenia, co jest według mnie błędem. bo nigdy nie dość ogłaszania licytacji

5 myśli na temat “Komornik Michał Kacperski, Warszawa. Opinie.

  1. Proszę o informację w następującej sprawie. Na dzień dzisiejszy z mojego wynagrodzenia jest prowadzona egzekucja komornicza, komornik potrąca 50 % mojego wynagrodzenia (2200 netto) z tytułu niespłaconej pożyczki w Banku. Jednocześnie została mi wypowiedziana druga pożyczka i mam informację ze również i ta sprawa jest już u komornika też w Olsztynie. Co się dzieje w sytuacji w której drugi komornik uzyska od zakładu pracy informację o tym ze egzekucja z wynagrodzenia nie może być prowadzona ze względu na już istniejące zajęcie ? Co może zrobić w tej sytuacji drugi komornik…?

    A drugie pytanie: czy jeśli tytuł egzekucyjny jest wystawiony tylko na mnie, a rozliczam się z podatku wspólnie z małżonką czy komornik może zająć wspólną nadpłatę podatku..?

  2. W przedstawionej sytuacji drugi komornik przyłączy się z egzekucją do wynagrodzenia. Nastąpi tym samym zbieg egzekucji i jeden z tych komorników przejmie sprawę drugiego. 50% które potrącać będzie już jeden komornik, będzie dzielone pomiędzy dwóch wierzycieli egzekwujących. Naszym zdaniem powinno być możliwe zajęcie nadpłaty z rozliczenia wspólnego ale opinie w tym zakresie są podzielone dlatego nie możemy z całą pewnością odpowiedzieć na to pytanie.

  3. Zlodziej oszust zabral pieniadze należące do dziecka czyli alimenty bez prawnie ide na droge sadowa nikt nie ma prawa zajac alimentów

    • Oczywiście, że komornik nie ma prawa zająć alimentów ale on mógł o tym nie wiedzieć, że na rachunku bankowym są alimenty. Moim zdaniem to bank nie powinien przekazywać mu alimentów ale też komornik w zajęciu powinien pouczyć bank, że alimentów ma nie przekazywać mu. Jednak oczywiście skarga na czynności komornika jest w tej sytuacja zasadna.

      • Nie wiadomo jak długo to potrwa i czy znowu nie zabierze Ci alimentów. Sugeruję szybko otworzyć nowe konto i niech komornik od alimentów przelewa je na to nowe konto. Polecam któreś z poniższych kont osobistych.

Nie moderujemy komentarzy. Piszesz je na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa