Komornik Michał Jędryszek, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza w Warszawie Michał Jędryszek, NIP 8121837439, adres kancelarii: ul. Mickiewicza 32a lok 3, 01-616 Warszawa, tel.: 22 258 56 52, e-mail: warszawa.jedryszek@komornik.pl Prosimy wierzycieli i dłużników o zamieszczanie poniżej opinii o tym komorniku i pracownikach jego kancelarii.

Michał Jędryszek komornikiem został w marcu 2017 roku. Na jego stronie internetowej w zakładce „licytacje” jest pusto – żadnych ogłoszeń licytacji (na ten moment).

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Proszę o wskazówki, od znajomej osoby dostalam info o licytacji mieszkania jej ciotki, jest zdewastowane i puste, nie ma pradu, wody, gazu, nie ma warunków nawet do pomieszkiwania. Zglosilam sie do kancelarii komornika w celu uzyskania informacji, operat szacunkowy zawiera nieaktualne zdjecia (sprzed dewastacji), bo robiony był ponad rok temu, a pracownik kancelarii informuje o 7 osobach zamieszkalych i tyluż zameldowanych.Nie dziwne ,że nie było chetnego na pierwszej licytacji generalnie mam wrażenie ,że za wszelką cenę chcą zniechęcić. A ja mam kontakt ze znajomą tej rodziny, która dysponuje kluczami i informacjami, że nikt tam nie mieszka, bo po prostu się tam nie da mieszkać !! Będę to mogła obejrzec -dzieki uprzejmości znajomej, bo pracownik komornika twierdzi ,że moge tam pojechac i jezeli mi ktos z 7 osób otworzy to wejdę -czy to mozliwe,że oni nie posiadają wiedzy aktualnej??na wszelki wypadek wykonam zdjęcia. I moja obawa-czy jeżeli jest to ustawione, bo znajomy komornika chce przejąc nieruchomosc i jakims cudem , zamieszka tam ktos , nawet bezdomny namówiony przez osobe zainteresowana , to co wtedy ? eksmisja? czy komornik bawiłby sie w takie rzeczy ? dlaczego udzielają nieprawdziwych informacji? jak sie ustrzec ?-zdjęcia??

    • Tak, to możliwe że komornik nie ma aktualnych informacji. Art. 951. KPC: Jeżeli w stanie nieruchomości pomiędzy sporządzeniem opisu i oszacowania a terminem licytacyjnym zajdą istotne zmiany, na wniosek WIERZYCIELA lub DŁUŻNIKA może nastąpić dodatkowy opis i oszacowanie. Musiałaby Pani nakłonić do tego wierzyciela lub dłużnika, tzn. jeśli Pani uważa, że po dewastacji mieszkanie jest mniej warte niż oszacowano.

      Oczywiście nie wiem, czy komornik ma w tym interes żeby zniechęcić licytantów. Komornik ani jego hipotetyczny znajomy nie ma jednak prawa tam kogokolwiek zameldować, bo przecież mieszkanie wciąż należy do dłużniczki.

Dodaj komentarz