Komornik Michał Izdebski. Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmeścia w Warszawie Michał Izdebski, NIP 8221927320, adres: ul. Juliana Bartoszewicza 3 lok. 7, 00-337 Warszawa, tel.: 22 350 93 10, e-mail: sekretariat@kancelaria-komornicza.com Zapraszamy do dopisywania poniżej opinii o tym komorniku, byle tylko rzetelnych.

Michał Izdebski został komornikiem w styczniu 2008 roku. Na witrynie internetowej nie opublikuje żadnych ogłoszeń licytacji, zresztą witryna ta to raczej tak zwana wizytówka – jedna strona zawierająca dane kontaktowe.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Nie polecam, w sprawie łatwej nie mógł sobie poradzić, umorzył. Zleciłem po tym firmie windykacyjnej i oni w dwa tygodnie wszystko odzyskali od dłużnika.

    • Firma windykacyjna działa inaczej niż komornik, wywierają presję na dłużnika aby ten sam zapłacił a komornik odzyska dług tylko wówczas, gdy dłużnik ma oficjalnie majątek czy dochody. Jeżeli ten twój dłużnik miał dochody na czarno a majątek ukryty lub przepisany na kogoś, to żaden komornik w takiej sytuacji długu nie wyegzekwuje.

Dodaj komentarz