Komornik Michał Hoppe, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Michał Hoppe NIP 5341794274, siedziba: ul. Kolejowa 15/17, 01-217 Warszawa, tel.: 22 863 50 40, fax: 22 863 50 41, e-mail: komornik@komornikwarszawa.in Prosimy o opinie na temat tego komornika.

Z trudem ale w końcu udało mi się ustalić, że Michał Hoppe komornikiem został w czerwcu 2013 roku. Na stronie internetowej jego kancelarii ma zakładkę „licytacje” ale w niej taka informacja: „Obecnie brak licytacji – Więcej informacji na stronie www.licytacje.komornik.pl”. Jeżeli faktycznie nie ma wyznaczonych żadnej licytacji, to ja szukałbym innej kancelarii jako wierzyciel mający zamiar zlecić egzekucję.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

4 Komentarze

  • A ja polecam tego Komornika. Bardzo skuteczny. Jak składałam wniosek to dowiedziałam sie, że może w tym roku wziąc 10 tysięcy spraw przez swoją skutecznośc,

  • Dozorca. Podejrzewam, że nie. To jest Komornik, który w teren nie jeździ. Gdy jest w kancelarii to jego pracownicy mówią, że jest na czynnościach., a jak dzwonie to słyszę, że jest. Jest mało skuteczny. Nie polecam. dno, tona mułu i wodorosty.

    • Moją należność odzyskał w przeciągu kilku dni…jak najbardziej polecam.

Dodaj komentarz