Komornik Michał Głowacki, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Michał Głowacki, NIP 7492056954, adres kancelarii: al. Jana Kasprowicza 46, 51-137 Wrocław, tel.: 71 725 34 74, e-mail: wroclaw.glowacki@komornik.pl Prosimy o wpisanie opinii o tym komorniku.

Michał Głowacki został komornikiem w kwietniu 2016 roku. Ma na stronie internetowej chwytliwe motto „Komornik nie zabiera, komornik oddaje.” Szkoda jednak, że w dziale „licytacje” jest tylko napis „Brak licytacji… „.

2 Komentarze

  • Na dniach wyślę wydruk wyplaty otrzymanej z solidu oraz wydruk z konta WBK Proszę wyjaśnić dla czego pobrał pan z mojej połowy wynagrodzenia kolejne pieniążki w wysokości 53…,00 jak i również wytlumaczyc list wysłany do pracodawcy nakazujący by przelali 80% mojego wynagrodzenia na pańskie konto.Oficjalnie na wydruku mam tylko to iż znikło mi z mojej części wypłaty następna suma oraz oświadczenie o zajęciu 80% dochodów co świadczy iż pan dodatkowo pociągnął dla siebie 850.00zł. Włącznie umklo mi prawie 1400.00 Z chwilą otrzymania dokumentów przekazuje je w celu wyjaśnienia prawnimowi.Również zadam wyjaśnień z pana strony.

  • Pracownica kancelarii w rozmowie telefonicznej starała się być miła,a nawet ugrzeczniona do czasu, aż poinformowałam, że na temat spłaty będę rozmawiała bezpośrednio z wierzycielem. Usłyszałam, że to bzdura i próbowała mi wmówić, że nic na tym nie zyskam. Kiedy odpowiedziałam, że mówi nieprawdę, bo chociażby koszty będą mniejsze niż przy zajęciu, stała się arogancka. W ostateczności stwierdziłam, że napiszę skargę, bo dłużnik też jest człowiekiem i w końcu z niego się utrzymują.

Dodaj komentarz