Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ Mateusz Zawadzki, NIP 7122179699, adres kancelarii: ul. Białostocka 5 lok U6, 03-741 Warszawa, tel.: 22 670 27 40, e-mail: warszawa.zawadzki@komornik.pl Zachęcamy Państwa do wpisywania poniżej opinii o tym komorniku.

Mateusz Zawadzki został komornikiem w czerwcu 2009 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej ma zakładki przeznaczone do publikowania obwieszczeń licytacji (osobno ruchomości i osobno nieruchomości) ale w tym momencie jest tam tylko napis „brak licytacji”.

2 myśli na temat “Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.”

  1. Rodzice kiedyś wzięli pożyczkę w banku Pekao SA. Nie spłacali jej i w końcu sprawa trafiła do komornika, któremu płacili miesięcznie 100zł. Jednak przyszło wezwanie do wykupienia weksla bezpośrednio od banku. Moje pytanie brzmi czy pieniądze, które płacili komornikowi wpływały w jakiś sposób do banku zmniejszając ich zadłużenie?

    1. Oczywiście, komornik ma obowiązek przekazywać wierzycielowi wyegzekwowane kwoty należne mu po potrąceniu opłaty komorniczej. Przypadki nieuczciwych komorników już były (bardzo rzadkie ale jednak były) więc na wszelki wypadek rodzice mogą w odpowiedzi przesłać do banku potwierdzenia wpłat dokonanych komornikowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.