Komornik Mateusz Zawadzki, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ Mateusz Zawadzki, NIP 7122179699, adres kancelarii: ul. Białostocka 5 lok U6, 03-741 Warszawa, tel.: 22 670 27 40, e-mail: warszawa.zawadzki@komornik.pl Zachęcamy Państwa do wpisywania poniżej opinii o tym komorniku.

Mateusz Zawadzki został komornikiem w czerwcu 2009 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej ma zakładki przeznaczone do publikowania obwieszczeń licytacji (osobno ruchomości i osobno nieruchomości) ale w tym momencie jest tam tylko napis „brak licytacji”.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Rodzice kiedyś wzięli pożyczkę w banku Pekao SA. Nie spłacali jej i w końcu sprawa trafiła do komornika, któremu płacili miesięcznie 100zł. Jednak przyszło wezwanie do wykupienia weksla bezpośrednio od banku. Moje pytanie brzmi czy pieniądze, które płacili komornikowi wpływały w jakiś sposób do banku zmniejszając ich zadłużenie?

    • Oczywiście, komornik ma obowiązek przekazywać wierzycielowi wyegzekwowane kwoty należne mu po potrąceniu opłaty komorniczej. Przypadki nieuczciwych komorników już były (bardzo rzadkie ale jednak były) więc na wszelki wypadek rodzice mogą w odpowiedzi przesłać do banku potwierdzenia wpłat dokonanych komornikowi.

Dodaj komentarz