Komornik Mateusz Kaliszewski, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Mateusz Kaliszewski, adres kancelarii komorniczej: ul. Marszałkowska 60 lok. 3, 00-545 Warszawa tel.: 22 625 15 26, e-mail: biuro@komornikwwa.pl Zapraszamy do dopisywania opinii o tym komorniku i jego pracownikach.

Pożyczka z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Brak informacji o numerze NIP tego komornika ani kiedy został komornikiem (może sam komornik to przeczyta i wyśle nam informacje?). Na stronie internetowej tego komornika w dziale „licytacje” nie ma żadnych ogłoszeń, tylko napis „Wszystkie aktualne licytacje są publikowane na stronie www.licytacje.komornik.pl” Nie jest to dobre rozwiązanie samo takie odsyłanie na portal licytacji od wszystkich komorników.

2 myśli na temat “Komornik Mateusz Kaliszewski, Warszawa. Opinie.

  1. Dzień dobry, chciałbym zapytać czy co do ustalania konta firmowego dłużnika komornik też korzysta z ognivo?

  2. Tak, rachunki firmowe też poprzez Ognivo są ustalane przez komornika. Jeżeli już tej czynności dokonał (a dzieje się to zwykle na początku postępowania egzekucyjnego), to mało prawdopodobne, żeby w tym postępowaniu ponownie wysyłał zapytania do systemu Ognivo. Dlatego dłużnik może sobie we innym banku otworzyć rachunek firmowy. Polecam poniższe oferty w tym zakresie:

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa