Komornik Marta Królikowska, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Marta Królikowska, NIP 5691723079, siedziba kancelarii: ul. Kłobucka 23c lok. 102, 02-699 Warszawa, tel.:22 415 37 27, e-mail: info@komorniksadowy.waw.pl Prosimy o dodawanie opinii o tym komorniku u jego podwładnych.

Marta Królikowska została komornikiem w październiku 2011 roku. Ma firmową stronę internetową a w niej między innymi też zakładkę o licytacjach ale daremnie szukać w niej ogłoszeń licytacji nieruchomości czy ruchomości, przynajmniej na ten moment.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

6 Komentarzy

  • Jeżeli chodzi o dłużnika prowadzącego działalność gospodarczą, to konto firmowe komornik może namierzyć wysyłając zapytanie do ZUS albo do Urzędu Skarbowego. No i może też powysyłać zapytania – zajęcia do różnych banków, „w ciemno”. Numer konta firmowego może dostarczyć komornikowi także wierzyciel jeżeli przykładowo dłużnik kiedyś dokonał mu z jakiegoś tytułu (częściowej) zapłaty. Konto osobiste a więc nie firmowe trudniej namierzyć i w zasadzie komornik może tylko powysyłać zapytania – zajęcia do banków, też „w ciemno”.

    • Praktyk, od lat komornicy sprawdzają konta online w systemie OGNIVO a zapytania listem to ewentualnie tylko do SKOK-ów wysyłają gdyż te nie są zrzeszone w wyżej wskazanym systemie.

  • Uwaga komornik Marta Krolikowska zajela konto bankowe mojej corcki.Nie byloby w tym nic szczegolnego ale jedyne srodki jakie posiada corka na koncie pochodza z alimentow.Ustawa mowi,ze alimentow nie mozna windykowac.Rzeczywistosc jest taka,jeden komornik daje a drugi zabiera.Smiech na sali.Corka przeprowadzila rozmowe tel. z komornik Krolikowska ktora w tejze rozmowie kategorycznie stwierdzila,ze nie odstapi od windykacji bedac poinformowana ,ze srodki na koncie pochodza wylacznie z alimentow.Corka poddala sie presji i na jej prosbe wplacilem wymagana kwote.Czy ktos podpowie mi jak odzyskac pieniadze i spodowanie umorzenia postepowania egzekucyjnego gdyz oprocz alimentow corka nie ma wplywow na konto oprucz alimentow..

    • Nie można wymóc umorzenia na komorniku, umorzy kiedy sam zechce. Jeżeli wpłacił Pan pieniądze w imieniu córki to moim zdaniem, nie odzyska Pan tych pieniędzy od wierzyciela córki tzn. sąd takie powództwo oddali według mnie. Jak chodzi o zajmowanie na koncie środków z alimentów mimo poinformowania komornika o tym, że są to środki z alimentów, to można złożyć skargę na czynności komornika do właściwego sądu rejonowego.

  • Śmieszą mnie komentarze dłużników… Jak można mówić , że ktoś jest okrutny i zajmuje konto bankowe skoro się komuś pieniędzy samemu nie oddaje… Ja zastanawiam się czy swoją sprawę przekazać do tego komornika, ale po przeczytaniu jak szybko załatwia sprawy chyba się zdecyduje. Serio, mnie to nie interesuje , że dłużnik nie będzie miał co jeść itp… jak mnie oszukał i ukradł mi 3 tys zł to patrzył czy będę miał za co opłacić ratę kupić jedzenie itp.??? Nie, nie interesowało go to więc ja również nie zamierzam się przejmować tym, że komornik komuś zablokował kasę na koncie!!!

Dodaj komentarz