Komornik Marta Królikowska, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Marta Królikowska, NIP 5691723079, siedziba kancelarii: ul. Kłobucka 23c lok. 102, 02-699 Warszawa, tel.:22 415 37 27, e-mail: info@komorniksadowy.waw.pl Prosimy o dodawanie opinii o tym komorniku u jego podwładnych.

Marta Królikowska została komornikiem w październiku 2011 roku. Ma firmową stronę internetową a w niej między innymi też zakładkę o licytacjach ale daremnie szukać w niej ogłoszeń licytacji nieruchomości czy ruchomości, przynajmniej na ten moment.

5 myśli na temat “Komornik Marta Królikowska, Warszawa. Opinie.”

  1. Jeżeli chodzi o dłużnika prowadzącego działalność gospodarczą, to konto firmowe komornik może namierzyć wysyłając zapytanie do ZUS albo do Urzędu Skarbowego. No i może też powysyłać zapytania – zajęcia do różnych banków, „w ciemno”. Numer konta firmowego może dostarczyć komornikowi także wierzyciel jeżeli przykładowo dłużnik kiedyś dokonał mu z jakiegoś tytułu (częściowej) zapłaty. Konto osobiste a więc nie firmowe trudniej namierzyć i w zasadzie komornik może tylko powysyłać zapytania – zajęcia do banków, też „w ciemno”.

    1. Praktyk, od lat komornicy sprawdzają konta online w systemie OGNIVO a zapytania listem to ewentualnie tylko do SKOK-ów wysyłają gdyż te nie są zrzeszone w wyżej wskazanym systemie.

  2. Uwaga komornik Marta Krolikowska zajela konto bankowe mojej corcki.Nie byloby w tym nic szczegolnego ale jedyne srodki jakie posiada corka na koncie pochodza z alimentow.Ustawa mowi,ze alimentow nie mozna windykowac.Rzeczywistosc jest taka,jeden komornik daje a drugi zabiera.Smiech na sali.Corka przeprowadzila rozmowe tel. z komornik Krolikowska ktora w tejze rozmowie kategorycznie stwierdzila,ze nie odstapi od windykacji bedac poinformowana ,ze srodki na koncie pochodza wylacznie z alimentow.Corka poddala sie presji i na jej prosbe wplacilem wymagana kwote.Czy ktos podpowie mi jak odzyskac pieniadze i spodowanie umorzenia postepowania egzekucyjnego gdyz oprocz alimentow corka nie ma wplywow na konto oprucz alimentow..

    1. Nie można wymóc umorzenia na komorniku, umorzy kiedy sam zechce. Jeżeli wpłacił Pan pieniądze w imieniu córki to moim zdaniem, nie odzyska Pan tych pieniędzy od wierzyciela córki tzn. sąd takie powództwo oddali według mnie. Jak chodzi o zajmowanie na koncie środków z alimentów mimo poinformowania komornika o tym, że są to środki z alimentów, to można złożyć skargę na czynności komornika do właściwego sądu rejonowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.