Komornik Mariusz Posak, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Mariusz Posak, NIP 7722094586, ul. Banderii 4/81, 01-164 Warszawa, tel./fax: 22 632 14 33, e-mail: warszawa.posak@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników o opinie o tym komorniku.

Mariusz Posak został komornikiem sądowym w 2013 roku. Nie wiadomo po co utworzył na swej stronie internetowej zakładkę o obwieszczeniach licytacji skoro nic w niej nie ma i odsyła gdzie indziej. Komorników tak podchodzących do tematu licytacji (i w ogóle egzekucji z ruchomości i nieruchomości?) jest chyba większość; takie podejście nieco dyskredytuje komornika, przynajmniej jak o mnie chodzi.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

  • Jako wierzyciel wraz z komornikiem udaliśmy się na zabezpieczenie ruchomosci do dłużnika, udało się zająć kilka rzeczy. Po ok. 2 miesiącach komornik olewa sprawę nawet nie chce telefonicznie rozmawiać i nie wiem czy był rzeczoznawca bo nic komornik sam nie oszacowal. Pytanie moje takie ile czasu trzeba czekać i czy ma określone ilość dni na oszacowanie czy wezwanie rzeczoznawcy .

    • Proszę złożyć wniosek o wyznaczenie terminu licytacji. Komornik sam może oszacować ruchomości.

Dodaj komentarz