Komornik Mariusz Kamiński, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Mariusz Kamiński, NIP 6612138106, adres kancelarii: ul. Człuchowska 66, 01-360 Warszawa, tel.: 22 664 90 10. Zapraszamy do wystawiania opinii tej kancelarii komorniczej.

Mariusz Kamiński komornikiem został w październiku 2012 roku. Na swojej mini stronie internetowej nie publikuje żadnych ogłoszeń licytacji. Ta jego strona internetowa to raczej tylko wizytówka a nie witryna.

4 myśli na temat “Komornik Mariusz Kamiński, Warszawa. Opinie.

  1. Mam zadłużenie komornicze. Podjełam pracę na umowę o dzieło dokladnie w, piatek. Miesięcznie bede pracować tylko około 12 dni wiec mozna powiedziec ze to pół etatu. Nie powinnam zarobic wiecej niz 1200 na reke. Jak to bedzie wyglądało z komornikiem? Czytalam ze może zająć mi całość. Wyplate wzielam na konto mamy ale domyslam sie ze to bez znaczenia bo przeciez komornik i tak wystosuje pismo co pracodawcy. Czytalam również, ze jezeli wplywy mają byc stale to cos to zmienia. Pragnę dodac iż wypłatę bede dostawac na konto 2 razy w tygodniu. Bedzie t moje jedyne zrodlo dochodu.

    • Tak, jeżeli mają to być stale wpływy i jedyne Pani wynagrodzenie, to proszę to zgłosić to komornikowi aby zostawiał pani minimalną stawkę jak w przypadku egzekucji z wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę. Jeżeli nie zastosuje się, to trzeba by złożyć do sądu skargę na czynności

      • Co znaczy minimalna stawka? Ja miesiecznie bede zarabiac nie wiecej niz 1200 zl na reke.

        • Chodzi o płace minimalną która w tym roku netto wynosi chyba 1459,48 zł. – jeżeli ktoś pracuje na cały etat i tyle zarabia, to komornik nie ma prawa zabrać mu nawet grosza. Jeżeli jednak Pani będzie pracować powiedzmy na pół etatu, to w Pani przypadku chroniona kwota wyniesie w przybliżeniu połowę z tej wskazanej na wstępnie czyli około 730 zł. – tyle powinien pani zostawić. Kodeks pracy przewiduje, że w odniesieniu do pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy, kwoty wolne ulegają zmniejszeniu proporcjonalnie do ich wymiaru czasu pracy (art. 871 § 2 K.p.).

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa