Komornik Marian Baradziej, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Nowej-Huty Marian Baradziej, NIP: 6621115257, siedziba: ul. Nowohucka 44/184, 31-580 Kraków, tel.: 012 414 19 61, fax: 012 414 06 51, e-mail: krakow11@komornik.pl Jeśli mieliście z tym komornikiem styczność na jego polu zawodowym, to wystawcie mu poniżej opinie.

Nie udało mi się jednoznacznie stwierdzić, w którym roku Marian Bardziej został komornikiem. Prawdopodobnie przed 2000 rokiem. Komornik ten niestety nie publikuje na swej stronie internetowej żadnych ogłoszeń licytacji, tylko odsyła na stronę www.dawro.pl o której istnieniu do tej pory nie wiedziałem. Bardziej pasowałoby, skoro nie publikuje ogłoszeń licytacyjnych, odsyłać tak jak inni komornicy na oficjalną stronę (subdomenę) Krajowej Rady Komorniczej czyli na licytacje.komornik.pl która to strona jest bardzo dobrze znana mnóstwu osobom zainteresowanym licytacjami.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

  • komornik pisze – wierzytelność z rachunku bankowego – co to oznacza?

    • W egzekucji komorniczej mamy „zajęcie wierzytelności z rachunku bankowego”. Posiadając konto w banku (a na nim pieniądze) masz nic innego jak wierzytelność w banku. Tak, myślę że można powiedzieć, że bank jest Twoim dłużnikiem, a Ty wierzycielem tego banku, choć nie jest to oczywiście wierzytelność wymagalna, przeterminowana. Komornik, prowadząc egzekucję i zajmując konto w banku, zajmuje właśnie wierzytelność z rachunku bankowego.

Dodaj komentarz