Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Maria Brzezicka, NIP 1181468717, ul. Wandy 11A lok.1, 03-949 Warszawa, tel./fax: 22 616 25 87, tel. kom.: 737 478 509
e-mail: warszawa.brzezicka@komornik.pl Podziel się z nami swoją opinią o tym komorniku.

Maria Brzezicka została komornikiem w kwietniu 2015 roku. Na stronie internetowej ma zakładkę poświęconą licytacjom ale nie ma w niej żadnego ogłoszenia, ani nieruchomości ani ruchomości. To, przynajmniej u mnie, wywołało negatywne wrażenie (tak jest w przypadku wielu komorników).

3 Komentarze

  • Czy jest szansa jakoś odwlec licytacje? Kombinuję pieniądze na spłacenie wierzyciela.

    • Oczywiście, jest taka szansa, wystarczy złożyć w sądzie skargę na czynności komornika, czyli zakwestionować rzetelność i wysokość wyceny przedmiotu który ma być licytowany. Można w ten sposób zyskać dobrych kilka miesięcy, jak nie dłużej. Co ciekawe, zwłaszcza w przypadku szacowania nieruchomości, to to, że oszacowania dokonuje biegły sądowy a skargę wnosi się na czynności komornika. A tak w ogóle, to licho sprzedają się przedmioty na licytacjach. Zarówno nieruchomości jak i ruchomości. Szczególnie jeśli mają Ci zlicytować mieszkanie albo dom w którym ktoś mieszka, to jest spora szansa na to, że nikt tego nie zechce kupić ani na pierwszej ani na drugiej licytacji (na drugiej cena wywoławcza jest niższa).

  • Pani komornik nie życzy sobie kontaktów telefonicznych. Nie ma ochoty rozmawiać A jak już jest szansa to robi to w sposób bardzo pogardliwy . Z góry zakłada że nic się nie uda. Jeśli wspomni się o skardze to mówi że i tak nic nikt jej nie zrobi i ostrzega że są to koszta . Więc jak twierdzi po co wydawać pieniądze. Powtarza ciągle że nie będzie tracić czasu ba rozmowy. Wysłane e-mail zostawia bez odpowiedzi.
    Synne zdanie nawet minister sprawiedliwości mi nic nie zrobi .

Dodaj komentarz