Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Maria Brzezicka, NIP 1181468717, ul. Wandy 11A lok.1, 03-949 Warszawa, tel./fax: 22 616 25 87, tel. kom.: 737 478 509
e-mail: warszawa.brzezicka@komornik.pl Podziel się z nami swoją opinią o tym komorniku.

Maria Brzezicka została komornikiem w kwietniu 2015 roku. Na stronie internetowej ma zakładkę poświęconą licytacjom ale nie ma w niej żadnego ogłoszenia, ani nieruchomości ani ruchomości. To, przynajmniej u mnie, wywołało negatywne wrażenie (tak jest w przypadku wielu komorników).

2 myśli na temat “Komornik Maria Brzezicka, Warszawa. Opinie.”

    1. Oczywiście, jest taka szansa, wystarczy złożyć w sądzie skargę na czynności komornika, czyli zakwestionować rzetelność i wysokość wyceny przedmiotu który ma być licytowany. Można w ten sposób zyskać dobrych kilka miesięcy, jak nie dłużej. Co ciekawe, zwłaszcza w przypadku szacowania nieruchomości, to to, że oszacowania dokonuje biegły sądowy a skargę wnosi się na czynności komornika. A tak w ogóle, to licho sprzedają się przedmioty na licytacjach. Zarówno nieruchomości jak i ruchomości. Szczególnie jeśli mają Ci zlicytować mieszkanie albo dom w którym ktoś mieszka, to jest spora szansa na to, że nikt tego nie zechce kupić ani na pierwszej ani na drugiej licytacji (na drugiej cena wywoławcza jest niższa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.