Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Marek Wtorkiewicz, NIP 948-14-65-360, siedziba: ul. Staromiejska 7, 26-600 Radom, e-mail: radom2@komornik.pl, tel/fax.: 48 363 44 20. Prosimy o opinie o tym komorniku sądowym.

Marek Wtorkiewicz to z pewnością doświadczony komornik (miał wiele spraw egzekucyjnych), gdyż jest komornikiem co najmniej od 2002 roku. Ma na stronie internetowej wydzielone zakładki poświęcone jedna licytacjom nieruchomości 9wiedze dwa obwieszczenia) a druga licytacjom ruchomości ale nie zadaje sobie trudu aby zamieszczać tam obwieszczenia o licytacjach.

2 myśli na temat “Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.”

  1. Czy jak będę wpłacając komorników po 300 zł miesięcznie, to czy obędzie się bez zajęcia konta lub wierzytelności? Czy koniecznie muszę napisać wniosek do komornika o rozłożenie spłaty na raty, czy nie mogę sama z siebie spłacać zadłużenia na raty bez żadnych ubocznych konsekwencji?

  2. Formalnie to nie komornik lecz wierzyciel decyduje o tym, co ma zostać zajęte w postępowaniu egzekucyjnym i to do wierzyciela trzeba by zwrócić się z taka propozycją w tym co do spłacania w ratach. Zajęcie wierzytelności w Urzędzie Skarbowym oraz zajęcie rachunku bankowego to podstawowe i zazwyczaj pierwsze czynności egzekucyjne. I wraz ze wszczęciem egzekucji komornik zwykle takowych dokonuje (konto bankowe często musi namierzyć – przez system OGNIVO zwykle).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.