Komornik Marek Wtorkiewicz, Radom. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Marek Wtorkiewicz, NIP 948-14-65-360, siedziba: ul. Staromiejska 7, 26-600 Radom, e-mail: radom2@komornik.pl, tel/fax.: 48 363 44 20. Prosimy o opinie o tym komorniku sądowym.

Marek Wtorkiewicz to z pewnością doświadczony komornik (miał wiele spraw egzekucyjnych), gdyż jest komornikiem co najmniej od 2002 roku. Ma na stronie internetowej wydzielone zakładki poświęcone jedna licytacjom nieruchomości 9wiedze dwa obwieszczenia) a druga licytacjom ruchomości ale nie zadaje sobie trudu aby zamieszczać tam obwieszczenia o licytacjach.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Czy jak będę wpłacając komorników po 300 zł miesięcznie, to czy obędzie się bez zajęcia konta lub wierzytelności? Czy koniecznie muszę napisać wniosek do komornika o rozłożenie spłaty na raty, czy nie mogę sama z siebie spłacać zadłużenia na raty bez żadnych ubocznych konsekwencji?

  • Formalnie to nie komornik lecz wierzyciel decyduje o tym, co ma zostać zajęte w postępowaniu egzekucyjnym i to do wierzyciela trzeba by zwrócić się z taka propozycją w tym co do spłacania w ratach. Zajęcie wierzytelności w Urzędzie Skarbowym oraz zajęcie rachunku bankowego to podstawowe i zazwyczaj pierwsze czynności egzekucyjne. I wraz ze wszczęciem egzekucji komornik zwykle takowych dokonuje (konto bankowe często musi namierzyć – przez system OGNIVO zwykle).

Dodaj komentarz