Komornik Marek Bidziński, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie Marek Bidziński, NIP 6641265014, adres kancelarii: ul. Brzeska 2 (V piętro), 03-737 Warszawa, tel. 22 870 01 75, 22 870 60 33, e-mail: warszawa.bidzinski@komornik.pl Prosimy o wyrażanie opinii o tym komorniku, poniżej.

Marek Bidziński działalność komornika sądowego rozpoczął w styczniu 2002 roku. Na jego stronie internetowej czytamy między innymi że „kancelaria zatrudnia praktyków z długoletnim stażem oraz młodych prawników.”. A mnie się nie bardzo podoba to, że (przynajmniej na dzień dzisiejszy) nie publikuje na swej www żadnych licytacji ruchomości, jedynie licytacje nieruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Mam mieszkanie w kredycie bankowym – zajęcie komornicze jest możliwe?

  • Czyli chodzi o sytuację, w której jakiś inny niż bank wierzyciel wnosi o zajęcie tej skredytowanej nieruchomości. Nie ma problemu, komornik może takie mieszkanie zająć i prowadzić egzekucję z takiej nieruchomości, zlicytować. Bank który ma na mieszkaniu zabezpieczenie hipoteczne (jako zabezpieczenie kredytu) będzie korzystał z pierwszeństwa zaspokajania w egzekucji do wysokości kwoty hipoteki, przed tym innym wierzycielem egzekwującym.

Dodaj komentarz