Komornik Marcin Kamil Baczyński, Częstochowa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Marcin Kamil Baczyński, Regon 15199863600081, adres kancelarii: ul. Kilińskiego 19 lok. 2a, 42-202 Częstochowa, tel. 34 310 30 92, e-mail: komornik.baczynski@gmail.com Prosimy o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku.

Marcin Baczyński komornikiem jest od kwietnia 2016 roku. Do tej pory jednak nie stworzył na swej firmowej stronie internetowej zakładki w której publikowałby ogłoszenia licytacji. Po prostu nie publikuje ogłoszeń licytacji na swojej www a szkoda.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Mam takie pytanie otoz komornika jeszcze nie mam ale wiem ze moge go miec samotnie wychowuje 3 dzieci otrzymuje na nie same swiadczenia typu 500+ alimenty rodzicielskie rodzinne czy z tytulu samotnego wychowywania dziecka otoz wiem ze te swiadczenia sa oznaczane widze po przelewach przychodzacych jestem z malej miejscowosci i raczej Panie w banku kazdego znaja czy bank wpusci komornika na konto jesli sa oznaczenia z Mopsu? Staram sie stopniowo splacac swoje zobowiazania ktore zaciagnelam ponad rok temu dla bylego partnera ale wszystkiego naraz nie dam rady.

    • Komornik nie ma prawa ściągnąć z konta tych wpływów ale właśnie nie wiadomo co zrobi bank. Komornik w zajęciu powinien pouczyć bank, że tego rodzaju środki nie podlegają egzekucji, zresztą pracownicy banku powinni o tym wiedzieć. Niestety dochodzą do mnie od czasu do czasu informacje o ściągnięciu przez komornika środków które nie podlegają zajęciu.

      Można załatwić tak, żeby te pieniądze szły przekazem pocztowym, listonosz przyniesie.

Dodaj komentarz