Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Marcin Głowacki, NIP 7262216986,
adres: ul. Kopcińskiego 69/71, 90-032 Łódź, tel.: 42 209 37 43, e-mail: lodz.glowacki@komornik.pl Prosimy o wpisywanie poniżej Państwa (wierzycieli ale też dłużników) opinii o tym komorniku.

Marcin Głowacki został komornikiem w sierpniu 2012 roku. Na swojej stronie internetowej nawet nie ma działu „licytacje”. Może to i „lepiej” niż gdyby taki dział był a w nim pusto, tak jak to wygląda na strona internetowych wielu innych komorników (ale na szczęście nie wszystkich).

5 Komentarzy

  • Napisał do mnie że zajmuje wierzytelności z rachunku bankowego. Co to za wierzytelność?

  • Jest to ulubiona czynność komornika w postępowaniu egzekucyjnym, obok zajęcia wynagrodzenia za pracę. No, komornik wysyła do banku zajęcie konta dłużnika i bank ma obowiązek ściągnąć z konta środki i przelać na konto komornika. Odpis zajęcia wysyła komornik dłużnikowi. Niestety (dla wierzyciela) bywa tak, ze dłużnik prędzej otrzyma pismo – odpis zajęcia swojego (internetowego) konta niż bank otrzyma / wykona zajęcie i tym sposobem dłużnik ma czas na wyprowadzenie środków zanim nastąpi zajęcie.

    • Odkąd komornicy wysyłają do banków zajęcie drogą elektroniczną to dłużnik już nie ma szans mieć odpis szybciej niż bank zajęcie.

    • Ta ulubiona czynność właśnie pozbawila mnie najniższej krajowej której szanowny komornik nie chce zwrócić

      • Jak to nie chce zwrócić, jakie jest jego stanowisko w tej kwestii? Nie ma prawa zabrać wynagrodzenia które jako wolne od zajęcia zostało przelane na konto dłużnika.

Dodaj komentarz