Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Marcin Głowacki, NIP 7262216986,
adres: ul. Kopcińskiego 69/71, 90-032 Łódź, tel.: 42 209 37 43, e-mail: lodz.glowacki@komornik.pl Prosimy o wpisywanie poniżej Państwa (wierzycieli ale też dłużników) opinii o tym komorniku.

Marcin Głowacki został komornikiem w sierpniu 2012 roku. Na swojej stronie internetowej nawet nie ma działu „licytacje”. Może to i „lepiej” niż gdyby taki dział był a w nim pusto, tak jak to wygląda na strona internetowych wielu innych komorników (ale na szczęście nie wszystkich).

3 myśli na temat “Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.”

  1. Jest to ulubiona czynność komornika w postępowaniu egzekucyjnym, obok zajęcia wynagrodzenia za pracę. No, komornik wysyła do banku zajęcie konta dłużnika i bank ma obowiązek ściągnąć z konta środki i przelać na konto komornika. Odpis zajęcia wysyła komornik dłużnikowi. Niestety (dla wierzyciela) bywa tak, ze dłużnik prędzej otrzyma pismo – odpis zajęcia swojego (internetowego) konta niż bank otrzyma / wykona zajęcie i tym sposobem dłużnik ma czas na wyprowadzenie środków zanim nastąpi zajęcie.

    1. Odkąd komornicy wysyłają do banków zajęcie drogą elektroniczną to dłużnik już nie ma szans mieć odpis szybciej niż bank zajęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.