Komornik Marcin Bryk, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Nowej Huty Marcin Bryk, NIP 6571517053, adres: os. Dywizjonu 303 56C/4, 31-875 Kraków, tel: 12 417 34 88, 605 244 380 e-mail: krakow13@komornik.pl Prosimy o wpisywanie poniżej opinii o tym komorniku.

Pożyczka z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Marcin Bryk rozpoczął prowadzenie działalności gospodarczej jako komornik sądowy w październiku 2005 roku. Miło mi odnotować, że pan komornik publikuje na swej stronie internetowej licytacje zarówno nieruchomości jak też ruchomości. Można zatem domniemywać, że prowadzi egzekucje rzetelnie o czym świadczą zwłaszcza licytacje ruchomości.

2 myśli na temat “Komornik Marcin Bryk, Kraków. Opinie.

  1. Czy komornik może zająć udziały w spółce?

  2. To zależy od tego, kto jest dłużnikiem. Jeżeli dłużnikiem jest spółka, to nie może zająć udziałów, bo te należą do wspólników a oni nie są dłużnikami (jeżeli dłużnikiem jest tylko spółka). Czasem jest tak, że spółka ma udziały w innej spółce, i wtedy te udziału można zająć. Jeżeli zaś dłużnikiem jest osoba która jest udziałowcem spółki (albo i udziałowcem i prezesem jednocześnie), to tak, komornik może zająć udziały w spółce (nawet gdy sama spółka nie jest dłużnikiem).

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa