Komornik Magdalena Stefaniszyn, Zielona Góra. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Magdalena Stefaniszyn, NIP 9241669181, adres kancelarii: ul. Boh. Westerplatte 11 pok 227-231, 65-034 Zielona Góra, tel. 68 322 19 36, e-mail: zielona.gora.stefaniszyn@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa (wierzycieli i dłużników) opinii o tym komorniku.

Magdalena Stefaniszyn komornikiem została w listopadzie 2009 roku. Widzę że od czasu do czasu ogłasza na swojej firmowej stronie internetowej licytacje zarówno nieruchomości jak i ruchomości. Niezbyt wiele ale ogłasza.

2 Komentarze

  • Pozbawiła mnie środków do życia bezprawnie ściągając wszystkie pieniądze mojej firmy, z konta. Co teraz zrobić, podać do prokuratury czy do sądu?

  • Domyślam się że chodzi o rachunek firmowy a w takim wypadku komornik ma prawo zająć wszystkie środki. Załóż sobie konto osobiste (nowe konto osobiste bo jak masz to pewnie też Ci już zajęła) – na koncie osobistym masz zagwarantowaną kwotę wolną od egzekucji i spokojnie możesz je wykorzystywać do rozliczeń firmowych. Polecam w szczególności te konta osobiste które są tutaj

Dodaj komentarz