Komornik Magdalena Rożenek, Rybnik. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sadzie Rejonowym w Rybniku Magdalena Rożenek, NIP 6291670440, adres kancelarii: ul. Młyńska 30, 44-200 Rybnik, tel.: 32 423 55 59, e-mail: rybnik2@komornik.pl Prosimy Państwa o publikowanie pod spodem Waszych opinii o tym komorniku. Prośbę tę kierujemy zarówno do wierzycieli jak i do dłużników.

Magdalena Rożenek komornikiem jest od sierpnia 2008 roku. W tym momencie komornik ten nie ogłasza na swej stronie internetowej żadnych aktualnych licytacji.

2 Komentarze

  • Bardzo niekompetetna pani, gdyż ugadujac się na samodzielna spłatę, i płacąc usiadła na wypłacie. Dlaczego tak robi? Umawia się na dogodną spłatę w ratach, ja zapłaciłem, i jeszcze ucieła wypłatę, teraz nie mam z czego zapłacić mieszkania gdyż wynajmuje, mając żonę i dziecko po prostu czuje się oszukany przez te Panią. Zero współczucia i prawdomownosci, skoro tak robi, dlaczego umawia się z człowiekiem na dogodna ratę? Dodam że place tyle ile powinienem płacić co miesiąc, to do tego 60% wynagrodzenia zabrała, tłumacząc się że to w ramach szybszej spłaty długu. PS. Czy może po mojej wpłacie pobrać jeszcze dodatkowo 60% wynagrodzenia? Czy powinna odliczyć kwotę którą zapłaciłem sam dobrowolnie, pozbawiając mnie tym dachu nad głową??

    • Tak, może zająć wynagrodzenie mimo dobrowolnych wpłata. Takich uzgodnień jak Twoje nie ma co z komornikiem zawierać bo komornik po prostu nie ma prawa zwolnić wynagrodzenia jeżeli wierzyciel tego nie zażąda. Jak się dogadywać to z wierzycielem a nie z komornikiem.

Dodaj komentarz