Komornik Magdalena Mścichowska, Sosnowiec. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Magdalena Mścichowska, Al. Zwycięstwa 3 (VI piętro ), 41-200 Sosnowiec, tel. 32 293 93 00, e-mail: sosnowiec.mscichowska@komornik.pl Poproszę o opinie o tym komorniku. Prowadziła kilka moich spraw, z różnym skutkiem.

Ta komornik w ogóle nie publikuje na jej stronie internetowej ogłoszeń licytacji. „Załatwiła” to tak, że w zakładce o licytacjach odsyła na stronę licytacje.komornik.pl i takie podejście przynajmniej mnie się nie podoba. Jej strona www jest w ogóle uboga w informacje ale z drugiej strony nie to przesadza o skuteczności bądź nieskuteczności komornika.

Kto miał z tą panią komornik styczność jako wierzyciel egzekwujący, niech się wypowie poniżej.

6 myśli na temat “Komornik Magdalena Mścichowska, Sosnowiec. Opinie.

 1. Ta komornik postarała się o najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google a takich komornikow ja omijam gdyż prawdopodobnie ma mnóstwo spraw i nie jest w stanie rzetelnie obrobić każdą z nich. Wybrałem konkurencję „z niżej półki”, po egzekucji napisze opinię.

 2. mieszkaniec sosnowca

  Kancelaria komornicza Magdalena Mscichowska w Sosnowcu, traktuje dluznikow jak smieci. Blokuja konta bankowe, zgodnie z prawem w trybie natychmiastowym, natomiast przez dwadziescia pare dni nie raczyli wyslac informacji do banku, ze dlug zostal uregulowany. Rezultat: dluznik nie moze korzystac z wlasnych pieniedzy, bo juz pisma do banku ze dlug zostal splacony i o zdjecie blokady srodkow na koncie dluznika im nie spieszno. NIE PONOSZA ZA SWOJE ZANIEDBANIA ABSOLUTNIE ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOSCI.
  Nie raczyli nawet powiedziec zwyklego „przepraszam”
  I to ma byc zawod zaufania publicznego?

  POnadto, zeby zwykly KOwalski mogl zlozyc skarge na czynnosci komornicze do sadu przy ktorym dziala komornik Magdalena Mscichowska ( tu. sad w sosnowcu) to musi wniesc oplate w wys 100 zl zeby jakis sedzia raczyl przeczytac skarge, o ile ja w ogole czyta i raczyl odpisac – oczywiscie na koszt Kowalskiego. Z reguly zaden sad nie uznaje winy komornika.
  Sa bezkarni.

  Kpina!

 3. Zamiast skargi można złożyć na policji – w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa niedopełnienia obowiązków – art. 231 kk. Za darmo. Jak otrzyma wezwanie na policję, to pewnie od razu pogoni na pocztę i priorytetem wyśle pismo do banku.

 4. mieszkaniec sosnowca

  do Pozycjoner:
  dziekuje, ze dokonal PAn tego wpisu .
  a propos najwyzszej pozycji w wyszukiwarce :
  ten kto nie ma klientow zawsze najglosniej sie reklamuje.

  ciekawe dlaczego ta kancelaria tak mocno zabiega o to zeby byc nr 1 na liscie?
  POwinna sie starac byc nr 1 pod wzgledem profesjonalizmu, kultury osobistej i relacji spolecznych.

  Dla kancelarii komorniczej MAgdaleny Mscichowskiej liczy sie klient ( czyli wierzyciel) a dluznik jest smieciem ( chociaz tez jest ich klientem, bo z niego tez maja zysk w postaci swoich kosztow i to niemalych). Dluznik jest traktowany jak smiec. Nie interesuje ich, ze zlozono w sprawie odwolanie do sadu apelacyjnego ani ze dluznik informuje ich pisemnie, ze zaplaci naleznosc i ze czeka na odpowiedz sadu.

  Za naleznosc 100 zl z groszami Kancelaria Magdaleny Mscichowskiej nasyla asesorow ( czyli ludzi odbywajacych staz na komornikow) zeby nachodzili ludzi w domach i domownikow straszyli wejsciem w asyscie policji!!! ZENADA!!!

 5. mieszkaniec sosnowca

  do Dozorca

  dziekuje za cenna wskazowke, o ktorej warto wiedziec.

  MOj Pelnomocnik powiedzial, ze jedyne co moge zrobic to zlozyc skarge na czynnosci komornicze do sadu przy ktorym dziala. Obszerna skarga z opisem i licznymi zalacznikami ( wymiana korespondencji mailowej) zostaly zlozone. Oplata za zlozenie skargi rowniez. Sedzia rozpatrujacy skarge nie dopatrzyl sie absolutnie niczego.
  w koncu komornik dziala przy sadzie, wiec sedzia doskonale zna swojego komornika. Co tam jakis Kowalski bedzie tu podskakiwal.

 6. Trudno, żeby sędzia się czegoś dopatrzył przeciwko komornikowi. To są często kliki prawnicze. Oczywiście nie przesądzam kto miał rację, sprawy nie znam.

Nie moderujemy komentarzy. Piszesz je na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa