Komornik Magdalena Dyląg, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Magdalena Dyląg, NIP 945-206-87-22, siedziba kancelarii: ul. Królewska 2, 30-045 Kraków, tel.: 12 631 10 75, 12 631 10 75, e-mail: krakow.dylag@komornik.pl Prosimy o podzielenie się opinią o tej pani komornik.

Magdalena Dyląg została komornikiem w 2013 roku. Na swej stronie internetowej ma zakładkę o licytacjach ale w niej widzę tylko jedno obwieszczenie nadchodzącej licytacji ruchomości a wcale nie ma ogłoszeń nadchodzących licytacji nieruchomości. Zakładam, widzą owe jedno obwieszczenie licytacji ruchomości (mebli…) że dba o to, aby ogłaszać wszystkie swoje licytacje?

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

  • Idzie jakoś zmusic tą komornik do większej aktywności w poszukiwaniu majątku dłużnika? Skarga na czynności? Zaliczki zapłaciłem a od ponad trzech miesięcy zero skuteczności w egzekwowaniu długu.

    • Może dłużnik nie ma majątku ani dochodów. To nie od komornika zależy. Jeżeli wykonał standardowe czynności w ramach poszukiwania majątku, to nie ma podstaw do skargi na komornika.

Dodaj komentarz