Komornik Maciej Batorski, Gliwice. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Maciej Batorski, NIP 7122593186, adres kancelarii: ul. Górnych Wałów 26, 44-100 Gliwice, tel.: 512 108 500, e-mail: gliwice.batorski@komornik.pl Zapraszamy do dodawania poniżej opinii na temat tego komornika i jego pracowników.

Maciek Batorski komornikiem został w czerwcu 2016 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje (w momencie tworzenia tej notatki) żadnych obwieszczeń licytacji.

5 Komentarzy

  • Komornik Batorski jest gołosłownym człowiekiem. Nieuczciwy, chytry, nie dotrzymuje słowa. Oszukał mnie, mojego mecenasa i swojego wierzyciela. Oczywiście została zgłoszona przeze mnie skarga do Sądu Rej. Jeżeli ktoś – niestety ma do czynienia z P. Maćkiem Batorskim musi bardzo sie zabezpieczać, sprawdzać jego czynności i kwoty, które przelewa na rzecz wierzyciela. Najlepiej jakby wszystkie ustalenia z nim zostały spisane na kartce, potwierdzone jego własnoręcznym podpisem. Chociaż to cwany lis i naprawdę trzeba wziąć na niego poprawkę, a najlepiej spłacać dług od razu u wierzyciela, żeby takie typki jak on nie wzbogacały się na czyimś nieszczęściu.

    • Typowa reakcja dłużnika nizadowolonego , że nie przechytrzył komornika. Ciekawe jaki jest finał skargi?

    • Ten komornik ściągnął dla mnie dług a inni nie dali rady. Super komornik na cwaniaczków

Dodaj komentarz